Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 2°C 5°C 1°C Deszcz przechodzący w śnieg
zwiń
Informacje
 • Końca dynamicznej pogody nie widać

  17-05-2019 16:03 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Jakie są prognozy na kolejne dni? TVN24

  Przed nami niespokojny czas w pogodzie. W kolejnych dniach burze będą możliwe praktycznie w całym kraju. Ciepło zostanie z nami na dłużej - termometry pokażą nawet 27 stopni.

  W sobotę w całym kraju będzie utrzymywać się zmienne zachmurzenie. We wschodniej części kraju pojawi się więcej chmur - tam spadnie przelotny deszcz, niewykluczone są też burze. Towarzyszyć im będą opady rzędu 10-20 litrów na metr kwadratowy opadu oraz porywy wiatru do 60-80 kilometrów na godzinę. Temperatura wyniesie od 21 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 25 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany południowo-wschodni wiatr.

  Do 27 stopni

  Niedziela na Śląsku i w Małopolsce upłynie pod znakiem pogodnej aury. Na pozostałym obszarze możliwe są przelotne opady deszczu i burze. Podczas nich spadnie do 10-20 l/mkw. deszczu, a porywy wiatru rozpędzą się do 60-80 km/h. Na termometrach zobaczymy od 22 st. C na Podlasiu do 27 st. C na Podkarpaciu. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Początek tygodnia bez zmian

  W poniedziałek w całym kraju będziemy musieli liczyć się z przelotnym deszczem oraz burzami. Zjawiskom towarzyszyć będą opady rzędu 10-20 l/mkw. oraz porywy wiatru osiągające 60-80 km/h. Termometry pokażą od 23 st. C na Podlasiu do 26 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

  We wtorek w całej Polsce czeka nas kontynuacja przelotnego deszczu i burz. Jak prognozują synoptycy, podczas nich może spaść od 10 do 20 l/mkw. deszczu, a wiatr powieje z maksymalną prędkością osiągającą 60-80 km/h. Na termometrach zobaczymy od 22 st. C na Podkarpaciu do 25 st. C na Dolnym Śląsku. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Kontynuacja burzowej aury

  Środa nie przyniesie zmian w pogodzie. We wszystkich regionach musimy liczyć się z ryzykiem wystąpienia burz i opadów deszczu rzędu 10-20 l/mkw. oraz porywami wiatru do 60-80 km/h. Na termometrach zobaczymy od 22 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z kierunków zmiennych.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...