Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 2°C 5°C 1°C Przelotne opady śniegu
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pogodna niedziela z pewnymi wyjątkami

  05-05-2019 06:22 Biomet będzie neutralny i niekorzystny
  Prognoza pogody na poniedziałek tvnmeteo.pl

  Niedziela będzie pogodna w większości kraju. Jedynie na na wschodzie i południowym wschodzie kraju popada deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 stopni Celsjusza.

  W niedzielę na wschodzie i południowym wschodzie Polski prognozowane są opady deszczu. Poza tym będzie pogodnie.

  Termometry pokażą maksymalnie od 9 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 14 stopni na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Umiarkowany, północny wiatr rozpędzi się w porywach do 45 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność względną powietrza synoptycy prognozują we wschodniej i południowej Polsce. Może przekroczyć tam 70 procent. W pozostałych rejonach będzie oscylować wokół 60-70 procent. Na południowych i wschodnich obszarach kraju warunki biometeorologiczne będą niekorzystne, a w pozostałych miejscach neutralne. W całym kraju odczujemy chłód.

  Prognoza pogody dla miast

  WARSZAWA

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 45 km/h, północny. Ciśnienie po południu 998 hPa i rośnie.

  POZNAŃ

  Pogodnie, termometry wskażą maksymalnie 13 st. C. Umiarkowany wiatr rozpędzi się w porywach do 35 km/h. Powieje z północy. Ciśnienie wzrośnie, po południu barometry pokażą 1002 hPa.

  GDAŃSK

  Pogodnie, temperatura nie przekroczy 10 st. C. Północny i umiarkowany wiatr powieje w porywach do 45 km/h. Ciśnienie będzie rosło, po południu odnotujemy 1012 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie, termometry wskażą maksymalnie 14 st. C. Z północy powieje umiarkowany wiatr, który w porywach rozpędzi się do 40 km/h. Ciśnienie wzrośnie, po południu odnotujemy 1002 hPa.

  KRAKÓW

  Okresami możemy spodziewać się ciągłych opadów deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Północny wiatr powieje umiarkowanie, w porywach rozpędzi się do 45 km/h. Ciśnienie będzie rosło, po południu na barometrach zobaczymy 983 hPa.

 • ?
  Spadnie w koncu jakis deszcz w Wwie? ile mm spadlo wzgledem sredniej wiloletniej w kwietniu.. k..wa wiosna z zółto sie robi
  ~Pepe /2019-05-05 11:05

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...