Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 1°C 0°C -4°C Częściowo słonecznie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: popada deszcz i deszcz ze śniegiem, do 11 stopni

  13-04-2019 06:22 Biomet będzie neutralny lub niekorzystny
  Prognoza pogody na lany poniedziałek tvnmeteo.pl

  Na sobotę synoptycy prognozują opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 11 stopni Celsjusza.

  W sobotę na południu, południowym zachodzie i częściowo w centrum pojawią się opady deszczu i deszczu ze śniegiem. W pozostałych regionach dzień zapowiada się pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Kaszubach i Suwalszczyźnie do 11 stopni na Rzeszowszczyźnie. Słabo i umiarkowanie powieje z północnego wschodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza wystąpi w południowo-zachodnich i południowych regionach i wyniesie ponad 70 procent. W całym kraju będziemy odczuwać chłód. W przeważającej części Polski pogoda nie będzie wpływać na nasze samopoczucie, w południowo-zachodnich i południowych regionach warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Północno-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie będzie wahać się w okolicy 1010 hPa.

  POZNAŃ

  Możliwy słaby deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie z północnego wschodu. Ciśnienie po południu będzie oscylować w okolicy 1012 hPa.

  GDAŃSK

  Pogodnie, temperatura maksymalna sięgnie 7 st. C. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Po południu ciśnienie będzie wahać się w okolicy 1027 hPa.

  WROCŁAW

  Okresami deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Północno-wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Po południu ciśnienie wyniesie 1007 hPa i będzie się wahać.

  KRAKÓW

  Okresami deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z północnego wschodu. Po południu ciśnienie sięgnie 993 hPa i będzie się wahać.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...