Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 16°C 15°C 2°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • Czeka nas zwrot ku zimie. Miejscami tylko kilka stopni i deszcz ze śniegiem

  09-04-2019 16:43 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Dorota Gardias o prognozie pogody na najbliższe dni tvnmeteo.pl

  W kolejnych dniach kwietniowa aura przypomni o swojej przewrotności. Czeka nas duże ochłodzenie - miejscami termometry pokażą tylko kilka stopni. To oznacza, że możemy spodziewać się opadów deszczu ze śniegiem.

  W środę na Kaszubach, Mazurach i Suwalszczyźnie miejscami może zrobić się biało - popada deszcz ze śniegiem. W pozostałych regionach powinno być pogodnie. Temperatura osiągnie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany północno-wschodni wiatr.

  Kilka stopni

  Na południowym wschodzie czwartek miejscami przyniesie opady deszczu. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie. Termometry pokażą od 6 st. C na Kaszubach i Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku.  Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

  W piątek pogodnej aury możemy spodziewać się tylko na północy kraju. W pozostałych regionach popada deszcz, a na Podkarpaciu deszcz ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy od 5 st. C na Podkarpaciu do 8 st. C na Suwalszczyźnie. Północno-wschodni wiatr powieje umiarkowanie i dość silnie, w porywach rozpędzając się do 60 kilometrów na godzinę.

  Lokalnie deszcz ze śniegiem

  Sobota zapowiada się pogodnie na północy. Poza tym wystąpią opady deszczu, a na Dolnym Śląsku - deszczu ze śniegiem. Temperatura w osiągnie od 6 st. C na Dolnym Śląsku do 10 st. C na Suwalszczyźnie. Północno-wschodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach powieje z prędkością do 60 km/h.

  W niedzielę na południu możemy spodziewać się opadów deszczu. W pozostałych regionach możemy liczyć na dużo słońca. Na termometrach zobaczymy od 8 st. C na Dolnym Śląsku do 12 st. C na Pomorzu. Powieje wschodni i umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągnie do 60 km/h.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...