Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 3°C 5°C -1°C Pochmurno
zwiń
Informacje
 • Wiosna rozpocznie się pięknie, ale zima nie będzie chciała się żegnać

  20-03-2019 16:15 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni

  Weekend zapowiada się wiosennie

  Ventusky.com/Shutterstock

  W kolejnych dniach wiosnę będziemy mieć nie tylko w kalendarzu. Termometry pokażą nawet 20 stopni. Zima jednak będzie o sobie przypominać.

  W czwartek na Kaszubach, Mazurach i Suwalszczyźnie popada słaby deszcz rzędu 1-2 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr powieje z zachodu, będzie słaby i umiarkowany.

  Do 17 stopni

  Piątek okaże się pogodny w całym kraju. Na termometrach zobaczymy od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Z zachodu powieje umiarkowany wiatr, osiągając w porywach prędkość do 45 kilometrów na godzinę.

  Więcej słońca

  Sobota niemal w całym kraju zapowiada się pogodnie, tylko na Suwalszczyźnie możliwe są opadu słabego deszczu. Temperatura wyniesie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr.

  W niedzielę w całym kraju będziemy mogli liczyć na słońce. Termometry pokażą od 9 st. C na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

  Powrót deszczu...

  Poniedziałek przyniesie przelotne opady deszczu w całym kraju. Temperatura wyniesie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 70 km/h.

  ...a nawet śniegu

  We wtorek aura w części kraju będzie przypominać tę zimową. Spodziewane są opady deszczu, deszczu ze śniegiem, a nawet śniegu. Termometry pokażą od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...