Informacje
 • Nocne przymrozki, poza tym pogodny czas z przelotnym deszczem

  18-03-2019 16:15 Prognoza pogody na pięć dni

  Pogodne dni z przelotnym deszczem

  Shutterstock, ventusky.com

  W najbliższych dniach będzie na ogół pogodnie, choć - jak przewiduje prognoza pogody na 5 dni - miejscami przelotnie popada deszcz. W nocy z wtorku na środę temperatura przy gruncie może spaść do -5 stopni Celsjusza.

  We wtorek na Pomorzu, Mazurach i Suwalszczyźnie wystąpią zanikające przelotne opady deszczu. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu.

  W nocy z wtorku na środę wystąpią przymrozki - temperatura minimalna wyniesie od -3 st. C na Suwalszczyźnie do zera stopni na Dolnym Śląsku, przy gruncie może spaść do -5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

  Pogodnie, do 14 stopni

  Zapowiada się na ogół pogodna, a miejscami nawet słoneczna środa. Tylko na Pomorzu przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

  W czwartek na Podkarpaciu spadnie przelotny deszcz. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr.

  Jeszcze trochę deszczu

  Podobna pogoda czeka nas pod koniec tygodnia.

  Piątek ma być pogodny, tylko na północy może przelotnie popadać deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu.

  W sobotę również przelotnie popada deszcz, tym razem na Podkarpaciu. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Termometry pokażą w najcieplejszej chwili dnia od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje ze zmieniających się z kierunków.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...