Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 19°C 30°C 19°C Zachmurzenie umiarkowane i burze z piorunami
zwiń
Informacje
 • Intensywne opady deszczu i porywisty wiatr. Na pocieszenie nawet 16 stopni

  01-03-2019 16:00 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni

  Przydadzą się parasole

  Shutterstock/Ventusky.com

  Pogoda szykuje na najbliższe dni mieszankę intensywnych opadów deszczu i porywistego wiatru. Po chwilowym ochłodzeniu temperatura w poniedziałek podskoczy do nawet 16 stopni Celsjusza. Później ponownie spadnie.

  Weekend na zachodzie i południu rozpocznie się opadami marznącego deszczu, który może spowodować gołoledź. W ciągu dnia popada tam deszcz i śnieg. W pozostałych regionach sobota będzie pogodna. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 7 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr z północnego zachodu powieje umiarkowanie i dość silnie. W porywach może rozpędzać się do 60 kilometrów na godzinę.

  Ciepło, ale wietrznie

  Niedziela okaże się deszczowa, pogodnie będzie jedynie na południu kraju. Termometry pokażą maksymalnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Umiarkowany i dość silny wiatr, który w porywach może osiągnąć do 60 km/h, powieje z południowego zachodu.

  W poniedziałek na zachodzie i północny może przelotnie popadać deszcz. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 9 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Podkarpaciu. Z południowego zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr. W porywach może rozpędzać się do 60 km/h.

  Intensywne opady

  We wtorek w całym kraju pojawią się intensywne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Z zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, którego porywy osiągną do 60 km/h.

  W środę aura okaże się równie deszczowa. Temperatura maksymalna sięgnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Podkarpaciu. Południowo-zachodni wiatr powieje umiarkowanie i dość silnie. W porywach będzie rozpędzał się do 60 km/h.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Afrykański żar zostanie w Polsce także przez najbliższe dni....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....