Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: będzie przeważnie pogodny dzień

  25-02-2019 06:35 Biomet okaże się korzystny
  Prognoza pogody na lany poniedziałek tvnmeteo.pl

  Pachnie wiosną. Poniedziałek będzie w miarę pogodny. Temperatura wyniesie maksymalnie pięć stopni Celsjusza, a wiatr nie będzie utrudnieniem.

  W poniedziałek wystąpi zmienne zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie od 5 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 11 stopni na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

   

  Warunki biometeorologiczne

  W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie 60-70 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z zachodu. Ciśnienie waha się, w Gdańsku w południe wyniesie 1033 hPa.

  KRAKÓW

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1005 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Ciśnienie waha się, w południe odnotujemy 1026 hPa.

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Ciśnienie waha się, w południe odnotujemy 1022 hPa.

  WROCŁAW

  Na ogół pogodnie. Temperatura wzrośnie do 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z zachodu. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 1022 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...