Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 3°C 5°C -1°C Pochmurno
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: do pięciu stopni. Deszcz ze śniegiem

  06-02-2019 06:35 Biomet okaże się zróżnicowany
  Prognoza pogody na niedzielę tvnmeteo.pl

  W środę niebo w wielu regionach będzie zachmurzone - wystąpią opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Termometry wskażą do pięciu stopni Celsjusza.

  W środę na północy i północnym wschodzie niebo będzie pokryte chmurami. Pojawią się tam opady śniegu do 1-2 centymetrów i deszczu ze śniegiem do 1-2 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałych regionach wystąpią większe przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum, do 5 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje z zachodu i południowego zachodu, a wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Na Pomorzu okresami jego porywy mogą przybierać na sile.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność powietrza odnotujemy na północnym wschodzie Polski. Przekroczy tam 90 procent. W większości kraju odczujemy chłód, jedynie na krańcach zachodnich i południowo-zachodnich komfort termiczny. W przeważającej części Polski warunki biometeorologiczne okażą się neutralne, na krańcach północnych, północnym wschodzie i północnym zachodzie niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Okresami może przybierać na sile i w porywach osiągać do 50 kilometrów na godzinę. Około południa ciśnienie będzie oscylować w okolicy 1013 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Pojawią się słabe opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna sięgnie 3 st. C. Powieje z południowego zachodu, a wiatr na ogół okaże się słaby i umiarkowany. Okresami może przybierać na sile. Około południa ciśnienie wzrośnie do 1025 hPa i będzie się wahać.

  POZNAŃ

  Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura wyniesie maksymalnie 3 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, który okresami może okazać się dość silny. Około południa ciśnienie będzie oscylować w okolicy 1016 hPa.

  WROCŁAW

  Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna sięgnie 3 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, ale okresami może przybierać na sile. Około południa ciśnienie będzie wahać się w okolicy 1013 hPa.

  KRAKÓW

  Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Okresami jego porywy mogą okazać się silniejsze. Około południa na barometrach zobaczymy 1001 hPa, a ciśnienie będzie się wahać.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...