Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 12°C 16°C 2°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: do trzech stopni, miejscami poprószy śnieg

  30-01-2019 06:14 Warunki biometeo okażą się niekorzystne
  Prognoza pogody na niedzielę tvnmeteo.pl

  Przed nami pochmurny dzień z możliwymi przejaśnieniami. Miejscami popada przelotnie śnieg, a temperatura nie przekroczy trzech stopni Celsjusza.

  Synoptycy prognozują pochmurną środę, możliwe są jednak przejaśnienia. We wschodniej części Polski przelotnie popada śnieg do 2 centymetrów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z południowego wschodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność względną powietrza synoptycy prognozują na wschodzie kraju - około 90 procent. Będzie się zmniejszać w kierunku wschodnim. W całej Polsce odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Powieje z południa i południowego wschodu. Ciśnienie będzie rosło, w Gdańsku w południe na barometrach zobaczymy 1005 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spadnie, w południe barometry pokażą 973 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Powieje z południowego wschodu. Ciśnienie spadnie, w południe na barometrach zobaczymy 992 hPa.

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami. Okresami przelotnie popada śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Powieje z południowego wschodu. Ciśnienie spadnie, w południe na barometrach zobaczymy 992 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, z południowego wschodu. Ciśnienie spadnie, w południe barometry pokażą 988 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Kolejna już tej wiosny wizyta zimna z północy zacznie się w świąteczny poniedzia...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...