Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 2°C 6°C 1°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: aura podzieli Polskę na pół

  18-12-2018 06:27 Biomet będzie zróżnicowany
  Prognoza pogody na piątek tvnmeteo.pl

  We wtorek na niebie pojawi się na ogół sporo chmur, jednak wystąpią tez liczne przejaśnienia. Popada też śnieg i deszcz ze śniegiem. Na wschodzie będzie trzymał lekki mróz, na zachodzie temperatura wzrośnie do 3 stopni Celsjusza.

  W ciągu dnia na zachodzie i południowym zachodzie kraju zachmurzenie będzie duże. Słabo popada śnieg - do około 1-2 centymetrów - i deszcz ze śniegiem - do 3 litrów na metr kwadratowy. W pozostałych regionach kraju będzie pochmurno z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie od -3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 0 st. C w centrum, do 3 st. C na zachodzie. Słabo i umiarkowanie powieje z południa.

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność powietrza odnotujemy na zachodzie i południowym zachodzie kraju. Mieszkańcy większości regionów Polski odczują zimno. Na zachodzie kraju dominować będzie chłód. Podobny podział będzie dotyczył biometu. Na zachodzie i południowym zachodzie okaże się niekorzystny, a w pozostałej części kraju neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna sięgnie -1 st. C. Wiatr z kierunku południowego powieje słabo i umiarkowanie. Do południa ciśnienie wzrośnie do 1016 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Zachmurzenie duże. Termometry pokażą maksymalnie -1 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południa. Ciśnienie w południe sięgnie 1028 hPa.

  POZNAŃ

  Zachmurzenie duże. Mogą pojawić się słabe opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Wiatr z kierunku południowego powieje słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie osiągnie 1017 hPa.

  WROCŁAW

  Zachmurzenie duże. Pojawią się słabe opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna sięgnie 3 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z kierunku południowego. Około południa na barometrach zobaczymy 1013 hPa.

  KRAKÓW

  Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 0 st. C. Powieje z południa, słabo i umiarkowanie. Do południa ciśnienie wzrośnie do 1001 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...