Informacje

 • Zakać? A może usprawnić ruch?
  Zakazać wjazdu samochodów do miast! Brawo! To jedyne, na co stać tych półinteligentnych "fachowców"! A może warto zwiększyć przepustowość ulic, zmodyfikować skrzyżowania, wyregulować światła drogowe, żeby pojawiała się tzw. "zielona fala", a nie na każdym skrzyżowaniu tylko czerwone, hamulec i obowiązkowy postój! Najlepiej zakazać i cofnąć świat do średniowiecza. Po co myśleć i coś naprawić?! Fachowcy od siedmiu boleści! Skąd oni w ogóle biorą tych pseudo-ekologów?! Jakie oni mają wykształcenie?! Mają jakiś dorobek naukowy, czy są to ludzie z łapanki, którzy nie znaleźli nigdzie pracy?!
  ~Xenon /2018-12-19 09:56
 • SMOG
  Jeśli państwo Polskie nie obniży opłat za przesył zmienny i przesył stały za gaz nic sie nie zmieni ! Pajace narobili spółki i każdy drze ile się da z ludzi !
  Obniżyć opłaty za gaz i wszyscy będą palić w piecach gazem !!!! Czy to tak trudne do zrozumienia
  ~mix /2018-12-18 23:41
 • smog
  zastanawia mnie dlaczego tak wiele osób wierzy w takie fantasmagorie? to jest szczyt obłędu, kompromitacji i wypowiedzi osób ponizej tylko świadczą że nie maja pojęcia co piszą bo pewnie mieszkają w blokach .......
  ~emil bokos /2018-12-18 22:45
 • @ Rabczański smog
  Phi, 900+ % tylko? To u Was choć trochę wiało... Bo jak w Kotlinie Jeleniogórskiej wcale nie wieje, to przekroczenia są rzędu 2000% - 3000%. Uzdrowisko też mamy, a co - Cieplice Śląskie Zdrój się naywa. Taksę klimatyczną pobiera, jak najbardziej. Ale przynajmniej się nie reklamuje, że płuca leczą, tylko że narząd ruchu...
  Dziś tylko 199 mg PM 2,5, luzik... A że flaga na mapie smogowej czerwona, to oj tam...
  takisobienick /2018-12-18 22:24
 • Prezydent powinien filtrować swoimi płucami
  palą śmieciami,lub miałem,diesle pracują pod blokiem-rozmrażają szyby,grzeją silniki,chłodzą się klimatyzacją albo chłodzą turbinkę -mandaty po 1000 zł skończyłoby trucie ale lepiej pisać niż przestać truć -zachód już coś robi u nas nic-na przeglądzie nie sprawdzają zanieczyszczń z diesla ,paliwa, gazu bo normy nasz rząd ma w dup??
  graffiti50 /2018-12-18 21:25

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...