Informacje
 • Aura przypomni, że to już grudzień. Trochę zimy, choć w wersji "light"

  10-12-2018 15:11 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody w kolejnych dniach TVN24

  W pogodzie w najbliższych dniach czekają nas przymiarki do zimy, choć w wersji dość łagodnej. W wielu regionach sypnie śniegiem. Temperatura w dzień nie będzie przekraczała 5 stopni Celsjusza, ale będą też dni i miejsca z lekkim mrozem.

  We wtorek w Polsce spadnie śnieg, a na zachodzie kraju deszcz ze śniegiem i deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje umiarkowany wiatr, przeważnie z kierunków zachodnich.

  Poprószy śnieg

  Pod względem opadów środa będzie do wtorku podobna: śnieg, a na zachodzie deszcz ze śniegiem i deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje z północy wiatr słaby i umiarkowany.

  W czwartek na zachodzie się wypogodzi, na pozostala część kraju posypie się śnieg. Termometry pokażą maksymalnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr słabo i umiarkowanie powieje z północy.

  Pogodniejszy koniec tygodnia

  W piątek śnieg pojawi się już tylko na Pomorzu i Podkarpaciu, poza tym będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Weekend rozpoczniemy w całym kraju pogodną aurą. W sobotę termometry pokażą od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 1 st. C na Pomorzu Zachodnim. Słabo i umiarkowanie powieje z zachodu.

 • zima?
  Gdzie my zyjemy jaki mamy jezyk chyba Polski a piszemy w obcych nie kazdy byl w Angli u Krolowej,jacy zagraniczniacy w Polsce.
  ~piko /2018-12-10 15:42

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...