Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pochmurno, popada deszcz ze śniegiem

  22-11-2018 06:29 Biomet okaże się niekorzystny
  Prognoza pogody na sobotę tvnmeteo.pl

  Synoptycy prognozują pochmurny czwartek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 stopnie Celsjusza. Miejscami popada śnieg.

  Czwartek będzie pochmurny. W województwach południowych wystąpią opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Rano drogi mogą zamarzać, a to sprawi, że nawierzchnia stanie się śliska. Termometry wskażą od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, wschodni.

  Warunki biometeorologiczne

  W całym kraju wilgotność powietrza wyniesie poniżej 95 procent. Będziemy odczuwać zimno i wilgoć. W całym kraju warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Przeważnie pochmurno. Może poprószyć śnieg. Temperatura wzrośnie do 1 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie waha się, w Gdańsku w południe wyniesie 1029 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno. Możemy spodziewać się deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Termometry pokażą 1 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie waha się, w południe barometry pokażą 993 hPa.

  POZNAŃ

  Na ogół pochmurno. Niewykluczony słaby śnieg. Temperatura wzrośnie do 1 st. C. Słaby i umiarkowany będzie wiał ze wschodu. Ciśnienie waha się, barometry pokażą w południe 1014 hPa.

  WARSZAWA

  Na ogół pochmurno. Może popadać słaby śnieg. Termometry pokażą 1 st. C. Wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 1014 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno. Popada deszcz ze śniegiem. Na termometrach w najcieplejszym momencie dnia mieszkańcy Wrocławia zobaczą 3 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1009 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...