Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: 20 stopni i dużo słońca

  07-11-2018 06:20 Biomet okaże się korzystny
  Prognoza pogody na czwartek tvnmeteo.pl

  Czeka nas kolejny słoneczny, a także bardzo ciepły dzień. Tylko o poranku we znaki mogą dać się mgły.

  Poranek na Suwalszczyźnie okaże się pochmurny i mglisty. Poza tym będzie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z południowego wschodu.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza będzie oscylować wokół 70 procent. W znacznej części kraju odczujemy komfort termiczny, a na północnym wschodzie chłód. Warunki biometeorologiczne w całej Polsce okażą się korzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 stopni Celsjusza. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie się wahać. W Gdańsku w południe barometry pokażą 1017 hPa.

  KRAKÓW

  Słonecznie. Temperatura nie przekroczy 19 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Powieje z południowego wschodu. Ciśnienie zmienne, w południe wyniesie 989 hPa.

  POZNAŃ

  Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 17 stopni Celsjusza. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu. Ciśnienie będzie zmienne, w południe na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

  WARSZAWA

  Na ogół słonecznie. Temperatura maksymalnie osiągnie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Powieje z południowego wschodu. Ciśnienie spadnie, w południe barometry wskażą 1004 hPa.

  WROCŁAW

  Słonecznie. Temperatura maksymalnie osiągnie 20 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe barometry wskażą 1000 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...