Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 7°C 11°C 6°C Zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: trochę chmur na niebie i ciepło

  05-11-2018 06:26 Biomet okaże się neutralny
  Prognoza pogody na wtorek tvnmeteo.pl

  Nowy tydzień przywita nas na ogół małym i umiarkowanym zachmurzeniem oraz temperaturą dochodzącą miejscami do 20 stopni Celsjusza. W niektórych regionach spodziewamy się jednak dość silnego, porywistego wiatru.

  W poniedziałek zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, a na północy i zachodzie okresami duże. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 14 stopni Celsjusza na Wybrzeżu i Suwalszczyźnie, przez 17 stopni w centrum kraju, do 20 stopni na Podkarpaciu. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami okaże się dość silny. W porywach na zachodzie kraju rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę, a w górach do 90 km/h.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność powietrza odczują mieszkańcy północy i północnego wschodu, wyniesie powyżej 80 procent. Będzie się zmniejszać w kierunku południowym. W niemal całym kraju pogoda zagwarantuje nam komfort termiczny, jedynie na południowym wschodzie ciepło. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 stopni Celsjusza. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami okaże się dość silny. Ciśnienie w Warszawie około południa wyniesie 1007 hPa, spada.

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura wzrośnie do 14 stopni Celsjusza. Wiatr południowo-wschodni powieje słabo i umiarkowanie, okresami dość silnie. Ciśnienie około południa wyniesie 1019 hPa, spada.

  POZNAŃ

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 stopni Celsjusza. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami okaże się dość silny. Ciśnienie około południa wyniesie 1005 hPa, spada.

  WROCŁAW

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 stopni Celsjusza. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami będzie dość silny. Ciśnienie około południa wyniesie 1001 hPa, spada.

  KRAKÓW

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 18 stopni Celsjusza. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie około południa wyniesie 991 hPa, spada.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...