Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 17°C 18°C 11°C Przelotne opady
zwiń
Informacje
 • Pogodowa sielanka. Tylko w górach wiatr rozpędzi się do 100 kilometrów na godzinę

  05-11-2018 14:49 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Temperatura w ciągu najbliższych pięciu dniu (Ventusky.com) | wideo bez dźwięku Ventusky.com

  Aż do soboty ma być bardzo pogodnie, a także ciepło, choć już bez 20 stopni Celsjusza na termometrach. Uwaga na wiatr, który na południu Polski dokuczy.

  Wtorek okaże się dość pogodny. Temperatura maksymalna wyniesie od 13 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. Wysoko w górach będzie silny, południowy, osiągający prędkość w porywach do 100 kilometrów na godzinę,

  Mocno powieje na południu

  Środa przyniesie pogodną aurę w całej Polsce. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 13 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Wysoko w górach okaże się silny, południowy. W porywach rozpędzi się do 80 km/h.

  Pełnia słońca

  W czwartek w całym kraju zaświeci słońce. Termometry wskażą maksymalnie od 13 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Podkarpaciu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu.

  Do 16 stopni

  W piątek w całej Polsce będziemy się cieszyć pogodną aurą. Temperatura wyniesie maksymalnie od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Podkarpaciu. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

  Deszczowy początek weekendu

  W sobotę czeka nas pogorszenie pogody, ale tylko na zachodzie - tam spadnie przelotny deszcz. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Podkarpaciu. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni. W porywach osiągnie prędkość do 70 km/h.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....