Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 9°C 12°C 4°C Zachmurzenie duże z przelotnymi opadami
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: opady. Lokalnie tylko pięć stopni

  28-10-2018 06:24 Biomet okaże się niekorzystny
  Prognoza pogody na wtorek tvnmeteo.pl

  Aura nie będzie przyjemna. W wielu miejscach wystąpią opady deszczu, poza tym okresowo mocniej powieje. Termometry pokażą od 5 do 15 stopni Celsjusza.

  W niedzielę w całym kraju na niebie zobaczymy dużo chmur, ale możemy też liczyć na chwile ze słońcem. Na południu, wschodzie i w centrum niewykluczone są opady deszczu od 5 do 15 l/mkw. Na Wybrzeżu też popada, ale tylko przelotnie. Termometry pokażą od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Podkarpaciu. Północno-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, ale okresami może powiać mocniej.

  Warunki biometeorologiczne

  W całym kraju wilgotność powietrza będzie bardzo wysoka - wyniesie powyżej 95 procent. Odczujemy chłód, wilgoć i wiatr, a biomet w całym kraju okaże się niekorzystny.

  Pogoda pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  DZIEŃ: Pochmurno. Temperatura wzrośnie do 7 st. C. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe wyniesie 1017 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno i deszczowo. Temperatura wzrośnie do 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z północnego wschodu. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 978 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno i deszczowo. Temperatura dojdzie do 7 st. C. Słaby i umiarkowany, ale okresami silniejszy wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1003 hPa.

  WARSZAWA

   

  Na ogół pochmurno, wystąpią ciągłe opady deszczu. Termometry pokażą 8 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe barometry pokażą 1001 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno, spadnie deszcz. Temperatura wzrośnie do 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 997 hPa, będzie rosło.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po chłodnym długim weekendzie temperatura zacznie stopniowo rosnąć, a za tydzień...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...