Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 4°C 6°C 1°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: ciepło i słonecznie, nawet 25 stopni

  11-10-2018 06:22 Biomet okaże się korzystny
  Prognoza pogody na środę tvnmeteo.pl

  Poranek może być mglisty, ale po opadnięciu mgieł wszędzie zaświeci słońce. W całym kraju powinno być ciepło - termometry pokażą od 19 do 25 stopni Celsjusza.

  W czwartek rano miejscami będzie mglisto. W ciągu dnia będziemy mogli cieszyć się słoneczną aurą. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 19 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu, przez 22 st. C w centrum kraju do 25 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr okresami może powiać dość silnie. Na północy kraju osiągnie prędkość w porywach do 50 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza będzie oscylować wokół 50 procent. W większości kraju odczujemy komfort termiczny. Na Ziemi Lubuskiej, Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie, Górnym Śląsku i w Małopolsce będzie nam ciepło. Pogoda wpłynie korzystnie na samopoczucie wszystkich mieszkańców Polski.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Nad ranem miejscami będzie mglisto. Na niebie zagości słońce. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Południowo-wschodni wiatr okaże się na ogół słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie bez większych zmian, około południa wyniesie 1014 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Rano miejscami mglisto. W późniejszych godzinach będzie słonecznie, a temperatura wzrośnie do 20 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami dość silny, powieje z południowego wschodu. Ciśnienie około południa wyniesie 1026 hPa.

  POZNAŃ

  Nad ranem miejscami mglisto. W ciągu dnia będzie słonecznie. Temperatura wzrośnie do 22 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami powieje dość silnie. Ciśnienie lekko waha się, około południa na barometrach zobaczymy 1012 hPa.

  WROCŁAW

  Rankiem miejscami zrobi się mglisto. W dzień będzie słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie lekko waha się, około południa barometry wskażą 1008 hPa.

  KRAKÓW

  Rano miejscami mglisto. W dzień słonecznie. Temperatura dojdzie do 24 st. C. Wiatr południowo-wschodni, Na ogół słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr powieje z południowego wschodu. Ciśnienie lekko waha się, około południa wyniesie 998 hPa.

 • fajnie
  w sam raz na ogródek
  ~tyranro /2018-10-10 19:44

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...