Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 4°C 6°C 1°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: ciepły dzień pełen słońca

  10-10-2018 06:35 Biomet będzie korzystny
  Prognoza pogody na środę tvnmeteo.pl

  Środa będzie kolejnym słonecznym dniem przeważnie w całym kraju. Ciepło, termometry wskażą od 18 do nawet 24 stopni Celsjusza.

  W ciągu dnia niebo będzie przeważnie słoneczne. Tylko w regionach północnych może pojawić się nieco więcej chmur. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 18 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 22 st. C w centrum, do 24 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza w ciągu dnia będzie oscylować wokół 50-60 procent. Na całym obszarze kraju odczujemy ciepło. Pogoda wpłynie korzystnie na samopoczucie wszystkich mieszkańców Polski.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 20 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe barometry wskażą 1027 hPa.

  KRAKÓW

  Na ogół słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 21 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 995 hPa.

  POZNAŃ

  Na ogół słonecznie. Temperatura wzrośnie do 22 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. Ciśnienie waha się, w południe odnotujemy 1014 hPa.

  WARSZAWA

  Na ogół słonecznie. Odnotujemy nie więcej niż 19 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1014 hPa.

  WROCŁAW

  Na ogół słonecznie. Temperatura wzrośnie do 24 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1010 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...