Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: słonecznie. W najcieplejszym momencie dnia 14-20 stopni

  01-10-2018 06:25 Biomet okaże się korzystny

  Zapowiada się piękny jesienny dzień

  Flickr(CC BY 2.0)/Pawel Pacholec

  Dla większości z nas to będzie słoneczny dzień. Znajdą się jednak i miejsca, w których po południu przelotnie popada. Czeka nas dzień z temperaturą od 14 do 20 stopni Celsjusza.

  Poniedziałek zapowiada się na ogół słonecznie. Po południu na zachodzie zacznie się chmurzyć. Na Nizinie Szczecińskiej i Ziemi Lubuskiej popada przelotny deszcz o sumie do trzech litrów na metr kwadratowy. Termometry pokażą od 14 st. C na Pomorzu do 20 st. C na Podkarpaciu. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność odnotujemy na zachodzie Polski i wyniesie około 70 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku wschodnim. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pogodnie. Termometry pokażą 16 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w Gdańsku, w południe na barometrach zobaczymy 1009 hPa.

  KRAKÓW

  Na ogół słonecznie. Temperatura wzrośnie do 19 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 981 hPa.

  POZNAŃ

  Na ogół słonecznie, po południu wzrośnie zachmurzenie. Temperatura wzrośnie do 15 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

  WARSZAWA

  Na ogół słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 998 hPa.

  WROCŁAW

  Na ogół słonecznie, po południu wzrośnie zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, północno-zachodni. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 996 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...