Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: słonecznie. W najcieplejszym momencie dnia 14-20 stopni

  01-10-2018 06:25 Biomet okaże się korzystny

  Zapowiada się piękny jesienny dzień

  Flickr(CC BY 2.0)/Pawel Pacholec

  Dla większości z nas to będzie słoneczny dzień. Znajdą się jednak i miejsca, w których po południu przelotnie popada. Czeka nas dzień z temperaturą od 14 do 20 stopni Celsjusza.

  Poniedziałek zapowiada się na ogół słonecznie. Po południu na zachodzie zacznie się chmurzyć. Na Nizinie Szczecińskiej i Ziemi Lubuskiej popada przelotny deszcz o sumie do trzech litrów na metr kwadratowy. Termometry pokażą od 14 st. C na Pomorzu do 20 st. C na Podkarpaciu. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność odnotujemy na zachodzie Polski i wyniesie około 70 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku wschodnim. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pogodnie. Termometry pokażą 16 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w Gdańsku, w południe na barometrach zobaczymy 1009 hPa.

  KRAKÓW

  Na ogół słonecznie. Temperatura wzrośnie do 19 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 981 hPa.

  POZNAŃ

  Na ogół słonecznie, po południu wzrośnie zachmurzenie. Temperatura wzrośnie do 15 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

  WARSZAWA

  Na ogół słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 998 hPa.

  WROCŁAW

  Na ogół słonecznie, po południu wzrośnie zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, północno-zachodni. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 996 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...