Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: chłodna sobota z przelotnym deszczem

  30-06-2018 06:30 Na termometrach do 22 stopni

  Chłodna sobota

  Pixabay / pexels (CC0 License)

  W sobotę prognozuje się deszcz na wschodzie Polski. W pozostałej części kraju będzie pogodnie.

  W sobotę na zachodzie kraju będzie pogodnie. Na pozostałym obszarze Polski pojawi się zachmurzenie zmienne, z którego popada słaby, przelotny deszcz. Termometry wskażą od 17 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Ziemi Lubuskiej. Północny wiatr słaby i umiarkowany, okresami w porywach powieje do 60 kilometrów na godzinę. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność w dzień odnotujemy na wschodzie Polski, gdzie może przekroczyć 70 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku zachodnim. W całym kraju subiektywnie odczuwany będzie chłód. Biomet okaże się niekorzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Zapowiada się pogodny dzień. Termometry wskażą 19 st. C. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany, w porywach osiągnie prędkość do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe wyniesie 1019 hPa.

  KRAKÓW

  Prognozuje się przelotny deszcz. Termometry wskażą 20 st. C. Północny wiatr, słaby i umiarkowany, w porywach osiągnie prędkość do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 983 hPa.

  POZNAŃ

  Sobota będzie pogodna. Termometry wskażą 20 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północy. W porywach powieje do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1008 hPa.

  WARSZAWA

  Pojawi się zachmurzenie małe i umiarkowane. Prognozuje się słaby, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 19 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z północy. W porywach osiągnie prędkość do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

  WROCŁAW

  Sobota zapowiada się pogodna. Na termometrach zobaczymy 21 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północy. W porywach osiągnie prędkość do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 1003 hPa.

 • Nadchodzą upały
  Już od 9 lipca wracają upały na dwa tygodnie będzie ładnie słonecznie, 1-3 dni może być pochmurnych, ale większość słońce, gwałtownych zjawisk nie powinno być w Polsce.
  ~Janusz 150 /2018-06-30 08:47
 • Rumcajs z gór
  Irankę Bardzo lubiłem Bardzo!
  ~Romek /2018-06-30 01:29

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...