Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 11°C 16°C 11°C Zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami
zwiń
Informacje
 • Najpierw chłodniejsze dni z upragnionym deszczem. Na horyzoncie ocieplenie

  22-06-2018 16:26 Prognoza pogody na pięć dni
  Burze mogą być gwałtowne TVN24

  W najbliższym czasie temperatura okaże się dużo niższa od tej, do której przywykliśmy w ostatnich dniach. Od początku tygodnia zacznie jednak znowu rosnąć. Wyjmijmy z szaf parasole - codziennie może przelotnie popadać.

  W sobotę w całym kraju wystąpią przelotne opady deszczu, a na wschodzie również burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 stopni Celsjusza na południu do 20 st. C na północnym wschodzie. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z zachodu. W porywach burzowych osiągnie prędkość do 80 kilometrów na godzinę.

  Ledwo 20 stopni

  Również w niedzielę przewiduje się przelotne opady deszczu na terenie całej Polski. Na północnym wschodzie może też zagrzmieć. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na zachodzie. Wiatr okaże się umiarkowany, zachodni i północno-zachodni. Podczas burz rozpędzi się do 70 km/h.

  Pogodne Pomorze

  W poniedziałek przelotne opady deszczu ominą tylko Pomorze, gdzie będzie pogodnie. Termometry wskażą maksymalnie od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Pomorzu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północy.

  Wciąż z przelotnym deszczem

  We wtorek pogodne okażą się jedynie regiony zachodnie. Na pozostałym obszarze popada przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 21 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Pomorzu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny.

  Coraz cieplej

  Również w środę przelotne opady deszczu wystąpią w większości Polski poza zachodem kraju. Na Suwalszczyźnie może zagrzmieć. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 23 st. C na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Pomorzu. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany, w porywach powieje do 70 km/h.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W najbliższych dniach nie ma szans na powtórkę gorącej pogody, którą pamiętamy s...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....