Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 2°C 5°C 1°C Przelotne opady śniegu
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: niebo spowiją chmury. Miejscami przelotnie popada

  19-06-2018 06:26 Na termometrach do 28 stopni
  Prognoza pogody na dziś TVN24

  We wtorek na niebie zawisną chmury, z których może przelotnie popadać. Gdzieniegdzie wystąpią burze. Termometry wskażą maksymalnie 28 stopni Celsjusza.

  W ciągu dnia zachmurzenie okaże się małe i umiarkowane. Miejscami może spaść słaby, przelotny deszcz. Na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie lokalnie prognozuje się burze, podczas których suma opadów może dojść do 20 litrów na metr kwadratowy, a wiatr rozpędzić się do 80 kilometrów na godzinę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 22 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 28 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrze w ciągu dnia będzie się wahać na poziomie 70-80 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Okresami popada przelotny deszcz. Temperatura wzrośnie do 23 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie waha się, w Gdańsku, w południe barometry wskażą 1019 hPa.

  KRAKÓW

  Okresami wystąpi przelotny deszcz. Temperatura dojdzie do 27 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie waha się, w południe na barometrach zobaczymy 989 hPa.

  POZNAŃ

  Okresami popada przelotny deszcz. Temperatura wzrośnie do 24 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 1010 hPa.

  WARSZAWA

   

  Będzie pogodnie. Okresami możliwy słaby, przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 27 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1006 hPa.

  WROCŁAW

  Pkresami popada przelotny deszcz. Temperatura wzrośnie do 23 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 1006 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...