Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: niewielkie zachmurzenie i komfort termiczny

  16-06-2018 06:35 Biomet będzie korzystny
  Prognoza pogody na dziś TVN24

  Na sobotnim niebie zobaczymy trochę chmur, jednak będziemy mogli się cieszyć komfortową temperaturą. Dla nielicznych regionów prognozuje się słabe, przelotne opady deszczu.

  Zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Na Suwalszczyźnie, Mazowszu i Ziemi Łódzkiej miejscami popada słaby, przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy od 22 stopni Celsjusza na Pomorzu Gdańskim do 27 st. C na Podkarpaciu. Północno-wschodni wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe na warszawskich barometrach odnotujemy 1002 hPa.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność odnotujemy w pasie od centrum kraju po północno-wschodnie krańce, wyniesie ona 70 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowo-wschodnim i północno-wschodnim. Odczujemy komfort termiczny. Biomet ma być korzystny

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Zapowiada się bezdeszczowa sobota. Termometry wskażą 22 st. C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie waha się, w Gdańsku, w południe wyniesie 1019 hPa.

  KRAKÓW

  Będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy 26 st. C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 984 hPa.

  POZNAŃ

   

  Prognozuje się przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy 24 st. C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1006 hPa.

  WARSZAWA

  Prognozuje się zachmurzenie małe i umiarkowane. Okresami możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 25 st. C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1002 hPa.

  WROCŁAW

  Sobota będzie pogodna i ciepła. Na termometrach zobaczymy 25 st. C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1000 hPa.

 • Rumcajs z gór
  Dzień Dobry! Ale Asia ma piękną sukienkę! Kocham Cię!!!!!!!!!!!!!
  ~Romek /2018-06-16 05:59

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...