Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 11°C 19°C 9°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • Ciepło, słonecznie, ale z wyjątkami. Prognoza pogody na pięć dni

  15-06-2018 16:41 Sprawdź, jak zapowiada się najbliższy czas
  Burze mogą być gwałtowne TVN24

  W ciągu najbliższych dni w Polsce będą miejsca zarówno słoneczne, jak i deszczowe. Synoptycy prognozują też burze.

  W sobotę zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Na Suwalszczyźnie, Mazowszu i Ziemi Łódzkiej miejscami popada słaby, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 22 stopni Celsjusza na Pomorzu Gdańskim do 27 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1002 hektopaskale.

  Słonecznie i ciepło

  W niedzielę na zachodzie prognozuje się przelotny deszcz i burze, podczas których suma opadów wyniesie 20 litrów na metr kwadratowy. Towarzyszący wyładowaniom wiatr w porywach powieje do 80 kilometrów na godzinę. W pozostałej części kraju niedziela będzie słoneczna Na termometrach zobaczymy od 25 st. C na Warmii do 30 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje ze zmieniających się kierunków.

  W poniedziałek na północy, zachodzie i w centrum Polski prognozuje się przelotny deszcz i burze. W czasie wyładowań suma opadów wyniesie do 20 l/mkw., a wiatr osiągnie prędkość do 80 km/h. Poza tym będzie pogodnie. Termometry wskażą od 22 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 27 st. C na Podkarpaciu. Północny wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

  Na południu popada deszcz

  Na wtorek na Podkarpaciu prognozuje się przelotny deszcz. Poza tym będzie słonecznie i ciepło. Temperatura maksymalna wyniesie od 23 st. C na Pomorzu do 27 st. C na Podkarpaciu. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje ze zmieniających się kierunków.

  W środę zachmurzenie okaże się małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy od 22 st. C na Suwalszczyźnie do 28 st. C na Podkarpaciu. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje ze zmieniających się kierunków.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...