Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 13°C 17°C 8°C Zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami
zwiń
Informacje
 • Ciepło, słonecznie, ale z wyjątkami. Prognoza pogody na pięć dni

  15-06-2018 16:41 Sprawdź, jak zapowiada się najbliższy czas
  Burze mogą być gwałtowne TVN24

  W ciągu najbliższych dni w Polsce będą miejsca zarówno słoneczne, jak i deszczowe. Synoptycy prognozują też burze.

  W sobotę zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Na Suwalszczyźnie, Mazowszu i Ziemi Łódzkiej miejscami popada słaby, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 22 stopni Celsjusza na Pomorzu Gdańskim do 27 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1002 hektopaskale.

  Słonecznie i ciepło

  W niedzielę na zachodzie prognozuje się przelotny deszcz i burze, podczas których suma opadów wyniesie 20 litrów na metr kwadratowy. Towarzyszący wyładowaniom wiatr w porywach powieje do 80 kilometrów na godzinę. W pozostałej części kraju niedziela będzie słoneczna Na termometrach zobaczymy od 25 st. C na Warmii do 30 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje ze zmieniających się kierunków.

  W poniedziałek na północy, zachodzie i w centrum Polski prognozuje się przelotny deszcz i burze. W czasie wyładowań suma opadów wyniesie do 20 l/mkw., a wiatr osiągnie prędkość do 80 km/h. Poza tym będzie pogodnie. Termometry wskażą od 22 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 27 st. C na Podkarpaciu. Północny wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

  Na południu popada deszcz

  Na wtorek na Podkarpaciu prognozuje się przelotny deszcz. Poza tym będzie słonecznie i ciepło. Temperatura maksymalna wyniesie od 23 st. C na Pomorzu do 27 st. C na Podkarpaciu. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje ze zmieniających się kierunków.

  W środę zachmurzenie okaże się małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy od 22 st. C na Suwalszczyźnie do 28 st. C na Podkarpaciu. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje ze zmieniających się kierunków.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...