Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 4°C 5°C 2°C Przelotne opady
zwiń
Informacje
 • Wszystkiego po trochu: ciepło i słonecznie, ale także deszcz i burze

  14-06-2018 16:36 Prognoza pogody na pięć dni
  Burze mogą być gwałtowne TVN24

  W ciągu najbliższych dni można się spodziewać wielu chwil ze słońcem. Codziennie jednak gdzieś będzie padało, mogą się też pojawić burze z gradem i porywistym wiatrem. Dopiero wtorek zapowiada się pogodnie dla wszystkich regionów.

  W piątek na Podlasiu, Podkarpaciu i Lubelszczyźnie popada przelotny deszcz. Lokalnie mogą pojawić się burze. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 21 stopni Celsjusza na Kaszubach i Suwalszczyźnie do 25 st. C w centrum kraju. Wiatr słaby i umiarkowany, północny, w porywach burzowych powieje do 90 kilometrów na godzinę.

  Weekend przeważnie pogodny

  Na wschodzie i Podkarpaciu prognozuje się przelotne opady deszczu i burze. Poza tym sobota będzie pogodna. Termometry wskażą od 23 st. C na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje ze wschodu i północnego wschodu. Towarzyszący burzom - w porywach osiągnie prędkość do 90 km/h..

  W niedzielę na zachodzie i południu Polski popada przelotny deszcz. Synoptycy prognozują burze - lokalnie z gradem. W pozostałej części kraju zapowiada się pogodny dzień. Na termometrach zobaczymy od 25 st. C na Pomorzu do 29 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych powieje do 90 km/h, przeważnie ze wschodu.

  Kolejny tydzień też zacznie się ciepło

  Na zachodzie Polski zapowiada się pogodny poniedziałek. Poza tym popada przelotny deszcz, na  Podkarpaciu mogą pojawić się burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 23 st. C na Pomorzu do 27 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni i północno-wschodni. Towarzyszący burzom osiągnie prędkość do 90 km/h.

  We wtorek cieszyć się będziemy słońcem. Termometry wskażą od 23 st. C na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północy i północnego zachodu.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...