Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 1°C 2°C -5°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pogodny i rześki dzień. Miejscami burze

  04-05-2018 06:34 W części kraju będzie padać
  Prognozowane opady na czwartek (Ventusky.com) Ventusky.com

  Piątek jest przedsmakiem pogodnej i słonecznej pogody, którą będziemy się cieszyć w najbliższych dniach. Będzie rześko, a słabe burze pojawią się tylko na wschodzie i południowym wschodzie Polski. Miejscami przelotnie popada.

  W piątek na wschodzie i południowym wschodzie kraju może przelotnie popadać deszcz. Oprócz tego prognozuje się burze. Podczas nich lokalnie może spaść grad. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura wyniesie od 16 stopni Celsjusza na Pomorzu do 28 st. C na Podkarpaciu. Północno-zachodni wiatr na ogół umiarkowany, w porywach burzowych powieje do 90 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność odnotujemy na południowym wschodzie kraju, wyniesie 70 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku zachodnim. Warunki biometeorologiczne w większej części kraju okażą się nieutralne, na wschodzie i południowym wschodzie niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Będzie pogodnie. Termometry wskażą maksymalnie 23 st. C. Powieje wiatr umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1009 hPa.

  POZNAŃ

  Będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy do 19 st. C. Wiatr okaże się umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1011 hPa.

  GDAŃSK

  Będzie pogodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie 16 st. C. Powieje umiarkowanie z północnego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 1022 hPa.

  WROCŁAW

  Będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Wystąpi umiarkowany wiatr, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1005 hPa.

  KRAKÓW

  Popada przelotny deszcz, wystąpić też może burza i grad. Termometry wskażą 28 st. C.  Powieje umiarkowanie, w porywach burzowych wiatr osiągnie 90 km/h. Powieje z północnego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 990 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...