Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 6°C 6°C 8°C Zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: dużo słońca. Miejscami niebo spowiją chmury

  22-04-2018 06:45 Na termometrach do 23 stopni

  Pogodna niedziela

  Pixabay / pexels (CC0 License)

  Zapowiada się słoneczna i bezdeszczowa niedziela. Na niebie możemy zobaczyć kłębiaste chmury. W całym kraju odczujemy ciepło.

  Niedziela będzie na ogół pogodna, synoptycy prognozują zachmurzenie kłębiaste małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie od 16 stopni Celsjusza na Wybrzeżu Gdańskim i Warmii, przez 19 st. C w centrum kraju, po 23 st. C na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Na wschodzie może przybierać na sile.

  Warunki biometeorologiczne

  W całym kraju warunki biometeorologiczne okażą się dobre. Wszędzie odczuwać będziemy ciepło. Najmniejsza wilgotność powietrza spodziewana jest na południu Polski, tam wyniesie 50 procent i będzie się zwiększać w kierunku północnym. Na Wybrzeżu przekroczy 70 procent.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Będzie słonecznie. Temperatura maksymalna sięgnie 19 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami może przybierać na sile. Ciśnienie w Warszawie około południa wyniesie 1005 hektopaskali, będzie się lekko wahać.

  TRÓJMIASTO

  Zapowiada się słoneczna niedziela. Termometry wskażą maksymalnie 16 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie około południa osiągnie 1017 hPa, lekko będzie się wahało.

  POZNAŃ

  Będzie słonecznie. Na termometrach prognozuje się maksymalnie 20 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami może być dość silny. Barometry około południa wskażą 1008 hPa, ciśnienie będzie lekko się wahać.

  WROCŁAW

  Będzie bezchmurny dzień. Maksymalna temperatura sięgnie 23 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie około południa wyniesie 1004 hPa i będzie się lekko wahać.

  KRAKÓW

  Zapowiada się słonecznie. Temperatura dojdzie do 22 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, który okresami może być dość silny. Barometry około południa wskażą 990 hPa, ciśnienie będzie się lekko wahać.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...