Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: przyjemne ciepło, na termometrach 21 stopni

  04-04-2018 06:32 Warunki biometeo w większości kraju będą korzystne

  Pogodna środa

  Nana B Agyei/Flickr (CC BY 2.0)

  W środę termometry wskażą nawet 21 stopni Celsjusza, w całym kraju odczujemy przyjemne ciepło. Tylko w niektórych regionach pojawią się przelotne opady deszczu.

  Środa w większości kraju zapowiada się pogodnie. Parasole przydadzą się jedynie mieszkańcom Pomorza i zachodnich regionów Polski. Tam prognozowane są słabe opady deszczu. Termometry także nas nie zawiodą i pokażą maksymalnie od 16 st. C na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza będzie największa na północnym zachodzie i wyniesie ponad 70 procent. Natomiast najbardziej suche powietrze będzie w południowo-wschodniej części kraju. Synoptycy przewidują, że w całym kraju odczujemy ciepło. Warunki biometeo będą neutralne na północnym zachodzie, a poza tym - korzystne.

  Prognoza pogody dla Warszawy

  Pogodnie. Termometry pokażą w dzień 18 st. C. Powieje wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie w południe 996 hPa i spada.

  Prognoza pogody dla Poznania

  Pogodnie. Temperatura maksymalna to 19 st. C. powieje wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie w południe wyniesie 993 hPa i spada.

  Prognoza pogody dla Gdańska

  Słabe opady deszczu. W ciągu dnia termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie w południe 1008 hPa i spada.

  Prognoza pogody dla Wrocławia

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 21 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie w południe 992 hPa i spada.

  Prognoza pogody dla Krakowa

  Pogodnie. W dzień termometry pokażą 20 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie w południe 983 hPa i spada.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...