Informacje
 • Prognoza pogody na pięć dni: przelotne opady śniegu, do 6 stopni

  14-02-2018 17:39 Sprawdź prognozę pogody

  Najbliższe dni upłyną w śniegu

  Flickr (CC BY 1.0), Ventusky

  Najbliższe dni upłyną nam pod znakiem przelotnych opadów śnieg. W niedzielę opady zelżeją i zaczną występować jedynie regionalnie, by wreszcie ustąpić.

  Czeka nas pochmurny czwartek, choć pojawią się niewielkie przejaśnienia. W południowo-wschodniej części kraju wystąpią zanikające opady śniegu - do dwóch centymetrów. Na termometrach zagości temperatura do -2 stopni Celsjusza na Podlasiu oraz do 4 stopni Celsjusza na Ziemi Lubuskiej. Z południa zawieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie wzrośnie, w południe wyniesie nawet 1014 hPa.

  Piątek i sobota: śnieg, deszcz i niepogoda

  W piątek jedynie na zachodzie kraju będzie pogodnie. W pozostałych regionach niebo zasnują chmury, które przyniosą opady przechodzącego w deszcz śniegu. W rezultacie nawierzchnia dróg będzie tam niebezpiecznie śliska. Na Suwalszczyźnie temperatura wyniesie do 0 stopni Celsjusza, natomiast na Dolnym Śląsku - do 6 stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z kierunków zachodnich.

  W sobotę na Suwalszczyźnie przelotnie poprószy śnieg, w pozostałych regionach kraju będzie natomiast pochmurnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Podlasiu do 5 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Powieje słaby wiatr.

  Zimowe rozpogodzenie

  Niedziela nie powinna przynieść śniegu, jednak na niebie będzie gęsto od chmur. Słupki termometrów wskażą maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 5 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Ze zmieniających się kierunków powieje słaby wiatr.

  W poniedziałek w większości regionów dopisze nam ładna pogoda. Na termometrach pojawi się maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 5 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z zachodu.

 • Prezenterka
  Nie mogę oglądać pogody, jeżeli zapowiada ją piękną prezenterka, pytam gdzie ma patrzeć, na mapę czy na nią? Tak nie można :)
  Wybór jest banalny.
  ~Marcin /2018-02-14 23:12

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...