Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 3°C 6°C 2°C Pochmurno
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: deszczowo, miejscami nawet do 11 stopni

  31-12-2017 06:45 Powieje do 70 kilometrów na godzinę

  Popada deszcz i deszcz ze śniegiem

  visualhunt.com

  W sylwestra będzie pochmurno i deszczowo. W niektórych regionach popada też deszcz ze śniegiem. Miejscami mocniej powieje.

  Rok pożegna nas dużym zachmurzeniem i okresowymi opadami deszczu. Spadnie do 5-10 l/mkw. W regionach północno-wschodnich popada również deszcz ze śniegiem. Termometry wskażą maksymalnie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Południowo-zachodni wiatr powieje umiarkowanie i dość silnie. Jego prędkość w porywach dojdzie do 40-60, a na Wybrzeżu do 70 km/h.

  Warunki biometeorologiczne

  W prawie całym kraju wilgotność względna powietrza w ciągu dnia przekroczy 90 procent. Na wschodzie kraju odczujemy chłód, zaś na zachodzie komfort termiczny. Na północnym zachodzie będzie dokuczać wiatr, a na południu - wilgoć. W całym kraju pogoda wpłynie na samopoczucie niekorzystnie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Zachmurzenie okaże się duże, ale pojawią się przejaśnienia. Okresami wystąpią opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 7 st. C. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z południowego zachodu. W porywach osiągnie prędkość do 50 km/h. Ciśnienie waha się, około południa barometry wskażą 993 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Zachmurzenie duże, ale z przejaśnieniami. Okresami popada deszcz. Temperatura wzrośnie do 8 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny. W porywach powieje do 60-70 km/h. Ciśnienie około południa wyniesie 1001 hPa, waha się.

  POZNAŃ

  Zachmurzenie okaże się duże. Okresami popada deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 60 km/h. Ciśnienie waha się, około południa wyniesie 994 hPa.

  WROCŁAW

  Zachmurzenie będzie duże. Okresami pojawią się opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 11 st. C. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach dojdzie do 50 km/h. Ciśnienie waha się, około południa na barometrach zobaczymy 994 hPa.

  KRAKÓW

  Zachmurzenie okaże się duże. Okresami wystąpią opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr w porywach rozpędzi się do 50 km/h. Ciśnienie waha się, około południa wyniesie 988 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...