Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 14°C 25°C 11°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • Mróz, mgły, śnieg, marznący deszcz. Tych zjawisk spodziewamy się do czwartku

  16-12-2017 17:51 Prognoza pogody na pięć dni

  Popada deszcz ze śniegiem i deszcz

  Foto: visualhunt.com/Natalia Medd (CC BY 2.0); Film: TVN24

  W najbliższych dniach na termometrach zobaczymy od -2 do 6 stopni. Wystąpią przelotne opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu.

  Niedziela okaże się pochmurna z przejaśnieniami. Wystąpią słabe, przelotne opady śniegu. Temperatura wyniesie od 0 stopni Celsjusza na Podlasiu do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1004 hPa.

  Mglisty poniedziałkowy poranek

  W poniedziałek rano będzie mglisto. W ciągu dnia wystąpi zachmurzenie umiarkowane i duże. Na wschodzie pojawią się słabe, przelotne opady śniegu. Termometry pokażą od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby, zmienny.

  Wtorek na ogół będzie pogodny. Temperatura osiągnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 1 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby, zmienny wiatr.

  Cieplej w środę i czwartek

  Środa okaże się pochmurna. Wystąpią opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu - miejscami marznące, powodujące gołoledź. Temperatura wyniesie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z zachodu.

  W czwartek na Podkarpaciu popada śnieg z deszczem, a w pozostałych regionach - deszcz. Termometry pokażą od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, z kierunków zachodnich.

 • Szare oblicze jesieni i początek zimy
  Jednym słowem do czwartku szara zgniła pogoda, bo taka panuje w mojej miejscowości (kujawsko - pomorskie).W nocy,jak popada śnieg, to w dzień plucha.Jedynym plusem tej pogody,to brak wiatru.Moim zdaniem od piątku nic się nie zmieni,tylko pogorszy,bo dołączą silne wiatry.Ewentualne ocieplenie nie będzie odczuwalne.
  ~Lech /2017-12-16 22:45

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...