Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 16°C 19°C 5°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: przejmujący chłód. Ciąg dalszy deszczu ze śniegiem

  29-11-2017 06:31 Biomet niekorzystny

  Spadnie deszcz ze śniegiem

  Foto: Flickr (CC BY 2.0)/Anna & Michal, Film: TVN Meteo

  Środa zapowiada się pochmurno. W większości regionów Polski prognozowane są opady deszczu ze śniegiem. Odczujemy chłód, a aura niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  W środę aura okaże się pochmurna z przejaśnieniami. W województwach południowych, wschodnich i centralnych wystąpią opady deszczu i śniegu. Uwaga, będzie ślisko. W górach posypie śnieg. Termometry pokażą od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z południa. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 995 hPa.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza w przeważającej części kraju będzie wysoka, osiągnie ponad 90 procent. Na północnym zachodzie i zachodzie Polski wilgotność okaże się e niższa i wyniesie poniżej 90 procent. Uwaga, we wszystkich regionach odczuwalne będzie zimno, a biomet okaże się niekorzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe 1007 hPa.

  KRAKÓW

  Opady deszczu i śniegu. Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie spada, w południe 980 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z południa. Ciśnienie waha się, w południe 996 hPa.

  WARSZAWA

  Na ogół pochmurno z opadami deszczu i śniegu. Ślisko. Temperatura minimalna 0 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie spada, w południe 995 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z przejaśnieniami i opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z południa. Ciśnienie w południe 992 hPa, spada.

 • W końcu mamy zimę, tak?
  ...Czego się spodziewacie? Słońca i 30 stopni w cieniu? W końcu mamy zimę tak? To i powinien śnieg padać, a temperatura spaść. Wszystko w normie. Słysze tylko lament.... Nie takie zimy się przeżyło...
  garou /2017-11-29 06:56

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...