Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 12°C 23°C 11°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń
Informacje
 • Lada moment poczujemy powiew zimy. Gdzie spodziewać się śniegu?

  18-11-2017 16:44 Prognoza pogody na pięć dni

  W najbliższych dniach lokalnie popada śnieg

  Foto: Shutterstock/Ventusky.com; Film: TVN24

  W niedzielę i na początku nowego tygodnia miejscami wystąpią opady śniegu.

  W niedzielę w Małopolsce, na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie pogoda dopisze. W pozostałych regionach będzie pochmurno z lokalnymi przejaśnieniami. Na północy i zachodzie popada deszcz ze śniegiem, na pozostałym obszarze przelotny deszcz. W górach natomiast posypie śnieg. W kotlinach śródgórskich wystąpią mgły, które mogą utrzymywać się do południa. Temperatura wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h, zachodni. W strefie brzegowej możliwe są porywy do 70 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 992 hPa.

  Nowy tydzień z przejaśnieniami

  Aura w poniedziałek okaże się pochmurna, ale pojawią się przejaśnienia. Na wschodzie popada przelotny śnieg. Termometry pokażą od 1 st. C na Podlasiu do 6 st. C na Pomorzu. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach do 60 km/h, z zachodu.

  We wtorek na niebie zobaczymy zachmurzenie umiarkowane i duże. Na Dolnym Śląsku wystąpią opady deszczu, a na Podkarpaciu - śniegu. Temperatura osiągnie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się słaby i zmienny z przewagą zachodniego.

  Środa będzie pochmurna z niewielkimi przejaśnieniami. Na Pomorzu popada deszcz. Na termometrach zobaczymy od 2 st. C na Podlasiu do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami silniejszy, z południa.

  Czwartek zapowiada się dość pogodnie. Temperatura wyniesie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany, okresami silniejszy, z południa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....