Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 2°C 5°C 1°C Przelotne opady śniegu
zwiń

Informacje

 • Tylko zakaz
  Tylko zakaz używania pieców na paliwo stałe, jeśli wysokość komina jest niższa niż 100 m nad ziemią jest w stanie zatrzymać to zatruwanie.
  Do tego odpowiednio wysokie kary - np kilkunastokrotność ceny tony węgla - coby nie opłacało się zatruwać. No i odpowiednio duża ilość organów mogących karać - policja, insp. ochrony środowiska, straże miejskie/gminne
  Węgiel tylko dla miejskich ciepłowni.
  ~abc /2017-11-08 13:53
 • Smok
  Robią was za glupków te dziennikarki te psycholożki te kulturolożki te doopolożki....pół wieku temu lata 70 te wszystkie kamienice w miescie kopcily z komina i nikt się nie dusil grały czerwone gitary bitelsi niemen był schabowy golonka lody i to wszystko prawdziwe !!!!! PIĘKNE CZASY !!!
  ~Nikos /2017-11-08 12:41
 • kara
  Kto właściwie za to odpowie? Jest to przecież skumulowane działanie zagrażające zdrowiu oraz ograniczające długość życia.
  marassralas /2017-11-07 16:52
 • Oddychamy trucizną
  Statystyki są powalające. Trzeba zastosować terapię szokową aby do spoleczeństwa dotarło, że smog jest realny i zabija bez litości. Jeśli otwieramy okna to cały smog=truciznę wpuszczamy do środka. Każdy powinien pomyśleć o specjalnej ochronie domu, mieszkania. Polecam ramki i markizy fitrujace, które montuje się na oknie, które otwiera się do przewietrzenia.
  ~Mariso /2017-11-07 10:13
 • zima?
  jaki Smog zima idzie to normalne,mamy zagraniczny wegiel z Ukrainy i z Chin smieci to mamy troche smrodu tyle w temacie winic tylko sprowadzajacego to swinstwo a w kraju pozamykac kopalnie i ceny dzwigac.
  ~benny /2017-11-07 10:07

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...