Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 2°C 3°C -1°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: w prawie całym kraju popada

  06-04-2017 06:21 Termometry pokażą maksymalnie 13 stopni

  W całej Polsce mogą wystąpić opady deszczu

  pioordozgoith/Pixabay.com (CC0 Public Domain)

  Od dziś temperatury będą spadać. Polska weszła w strefę opadów, prawie wszędzie będzie padać. Biomet będzie niekorzystny.

  Dużo opadów

  Nie będzie padać jedynie w pasie na zachodzie kraju. W pozostałych regionach będzie deszczowo. Zrobi się dużo chłodniej niż w poprzednich dniach. Temperatura wyniesie od 8 stopni w Olsztynie i Suwałkach, przez 10 stopni w Warszawie, Łodzi, Katowicach i Krakowie, do 13 stopni w Zielonej Górze.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza wyniesie od poniżej 80 procent na północnym zachodzie kraju do powyżej 90 proc. na wschodzie i południowym wschodzie Polski. W całym kraju odczuwalny będzie chłód, a biomet okaże się niekorzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 9 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h, z północnego zachodu. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe 1014 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 10 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h, z północnego zachodu. Ciśnienie waha się, w południe 983 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 13 st. C Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h, północno-zachodni. Ciśnienie, w południe 1006 hPa, rośnie.

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 10 st. C . Wiatr umiarkowany, okresami w porywach 40-60 km/h, z północnego zachodu. Ciśnienie spada, w południe 996 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 11 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h, z północnego zachodu. Ciśnienie w południe 1002 hPa, rośnie.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...