Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -1°C 8°C 0°C Mgła
zwiń
Informacje
 • Cisza przed burzą

  05-04-2017 06:18 Prognoza pogody na dziś

  Po południu będą przelotne deszcze i burze

  Dziś najpierw będzie jeszcze ciepło i pogodnie, ale po południu synoptycy zapowiadają zmianę pogody.

  Pierwsza część dnia będzie przeważnie pogodna, ale po południu zacznie się chmurzyć i w całym kraju spodziewamy się przelotnych opadów deszczu. Na wschodzie, południu i w centrum kraju także lokalnych burz.

  Temperatura od 12 st. C na Pomorzu do 19 st. C na Podkarpaciu. Wiatr z północnego zachodu, umiarkowany. W burzach możliwe są porywy do 80 km/h.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza wyniesie od 70 procent na zachodzie, północy i częściowo w centrum kraju do ponad 80 proc. na wschodzie i południu. Na północy odczujemy chłód, a na południu i wschodzie Polski - ciepło. W pozostałych regionach będzie panował komfort termiczny. Pogoda w całym kraju niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Przelotny deszcz lub burza. Temp. maks. 18 st. C. Wiatr umiarkowany, w porywach burzowych do 80 km/h, północno-zachodni. Ciśnienie w południe 998 hPa i spada.

  POZNAŃ

  Przelotny deszcz. Temp. maks. 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno- zachodni. Ciśnienie w południe 1003 hPa i spada.

  GDAŃSK

  Przelotny deszcz. Temp. maks. 12 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe 1015 hPa i spada.

  WROCŁAW

  Przelotny deszcz. Temp. maks. 17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe 1002 hPa i spada.

  KRAKÓW

  Przelotny deszcz lub burza. Temp. maks. 19 st. C. Wiatr umiarkowany, w porywach burzowych do 80 km/h, północno-zachodni. Ciśnienie w południe 987 hPa i spada.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...