Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 6°C 12°C 2°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Na razie ostry mróz, ale w połowie tygodnia nawet 5 st. C

  10-02-2017 13:09 Prognoza pogody na pięć dni

  Mróz trzyma mocno

  Shutterstock

  W weekend opady śniegu pojawią się w wielu regionach kraju, ale od poniedziałku nie powinno już sypać.

  W sobotę na Podlasiu, Mazurach, Dolnym Śląsku, Lubelszczyźnie, Ziemi Lubuskiej i Mazowszu nadal będzie pochmurno i popada słaby śnieg. Na pozostałym obszarze rano będzie pogodnie, potem nastąpi szybki wzrost zachmurzenia do dużego. W najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą od -9 st. C na Lubelszczyźnie do -2 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami w porywach 40-60 km/h, wschodni. Ciśnienie waha się, w Warszawie, w południe 1024 hPa.

  Niedziela z chmurami

  Niedziela okaże się pochmurna z niewielkimi przejaśnieniami. We wschodniej części kraju pojawią się niewielkie opady śniegu. W najcieplejszym momencie dnia temperatura wyniesie od -6 st. C na Podlasiu do 0 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu.

  Pogodny początek nowego tygodnia

  W poniedziałek na ogół będzie pogodnie. Temperatura maksymalnie wyniesie od -4 st. C na Suwalszczyźnie do 1 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków zmieniających się.

  We wtorek na wschodzie niebo będzie zachmurzone. Poza tym aura okaże się pogodna. Temperatura maksymalna osiągnie od -2 st. C na Podkarpaciu do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z zachodu.

  Środa okaże się pogodna. Rano na wschodzie będzie mglisto. Termometry maksymalnie wskażą od 1 st. C na Podlasiu do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i zmienny wiatr.

 • w koncu cieplo
  Wiosna idzie:D Zima, snieg i mroz byly fajne w okresie Bozonarodzeniowym a teraz to juz czekam na wiosne :-) Moze przyjdzie w tym roku szybciej?
  ~ola /2017-02-11 09:34
 • Globalne ocieplenie zrobi swoje
  @synoptyk, będzie będzie, nie martw się :)
  Globalne ocieplenie przecież jest i zim nie ma.
  ~Nick /2017-02-10 22:19
 • zima
  we wtorek jest w Poznaniu aż 6 stopni na moich prognozach a później nawet 11 12 stopni na plusie i czy będzie ima w marcu bo wypożyczam z salonu samochód nowy mercedes ze smartfona cofanie i musze wiedzieć ok
  ~synoptyk /2017-02-10 14:28

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...