Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 24°C 23°C 12°C Częściowo słonecznie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: popada i zagrzmi

  08-07-2016 06:12 Popada, a na zachodzie wystąpią burze

  Dziś burzowych chmur możemy spodziewać się na zachodzie

  Lachlan O'Dea

  Możemy spodziewać się sporego zachmurzenia w całym kraju, miejscami wystąpią burze. Na południu i południowym wschodzie będzie pogodnie.

  Dzisiaj termometry wskażą od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 26 st. C we Wrocławiu. Opady wystąpią na zachodzie i północnym zachodzie kraju. Zagrzmi na zachodzie Polski. Burzowe opady dojdą do 10 l/mkw., a porywy wiatru - do 80 km/h.

  Warunki biometeo

  Warunki biometeorologiczne w większości kraju będą niekorzystne. Tylko na południu wpływ pogody będzie neutralny. Na północy możemy odczuwać chłód, a na południu i południowym zachodzie kraju - ciepło. Na pozostałym terenie kraju warunki termiczne będą komfortowe.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  Warszawa

  Zachmurzenie umiarkowane, okresami duże, możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna 23 st. C. Wiatr zachodni, umiarkowany i dość silny. Ciśnienie w Warszawie około południa osiągnie 1003 hPa, wolno spada.

  Trójmiasto

  Zachmurzenie będzie duże, wystąpią okresowe opady deszczu, lokalnie niewykluczone burze z opadami do 15 l/mkw. Temperatura maksymalna 20 st. C. Wiatr będzie zachodni i południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w burzy silny do 80 km/h. Ciśnienie w południe w Gdańsku wyniesie 1012 hPa, będzie spadać.

  Poznań

  Zachmurzenie umiarkowane i duże, możliwe niewielkie opady deszczu. Temperatura maksymalna 24 st. C. Wiatr zachodni i południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie w południe 1005 hPa, spada.

  Wrocław

  Zachmurzenie umiarkowane i duże, możliwe przelotne opady deszczu, a po południu burza.Temperatura maksymalna 26 st. Wiatr zachodni i południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie w południe 1002 hPa, spada.

  Kraków

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 24 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie około południa 991 hPa, wolno spada.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez najbliższe dwa tygodnie do Polski będzie płynąć bardzo ciepłe powietrze, a...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....