Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 16°C 19°C 5°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Informacje
 • Ewa Szabatin: jak odstawiłam mięso, jajka i ryby, przestała mnie boleć głowa

  22-11-2015 21:39 "Gwiazdy na tacy"

  Gwiazdy na tacy: Ewa Szabatin

  TVN Meteo Active

  Tancerka latynoamerykańska i projektantka mody Ewa Szabatin swoją energię czerpie z bardzo zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych. W odwiedziny do tancerki udamy się wraz z Beatą Sadowską w programie "Gwiazdy na tacy".

   

  TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

  SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

  Ewa Szabatin swój sukces zawdzięcza determinacji od najmłodszych lat, kiedy to zaczęła realizować się w swoich pasjach: tańcu, modzie i muzyce. Dziś jest rozpoznawaną tancerką tańca towarzyskiego i projektantką mody.

  Trening z prądem

  Ewa postanowiła przekonać się, jakie są zalety treningu EMS, czyli treningu z elektrostymulacją. Polega on na stymulacji mięśni głębokich impulsami elektrycznymi, dzięki którym trening jest dużo wydajniejszy. Pół godziny ćwiczeń EMS odpowiada trzem godzinom spędzonym na siłowni.

  Widoczne efekty diety

  Energię do ćwiczeń Ewa czerpie ze zdrowego pożywienia. Przez trzy miesiące postanowiła stosować dietę oczyszczającą, a efekty były zaskakujące.

  - Jak odstawiłam mięso, jajka i ryby, przestała mnie boleć głowa. A migrenowe bóle głowy towarzyszyły mi od dziecka - mówi Ewa.

  Jej ulubioną szybką przekąską do zjedzenia przed treningiem lub po nim są placki owsiane. Ten prosty w przygotowaniu posiłek jest bardzo bogaty w białka.

  Sport i pasja

  Dzień Ewy zaczyna się treningiem - minimum trzy razy w tygodniu. Sport jest nieodłącznym elementem jej życia od najmłodszych lat.

  - Nie latałam z dzieciakami po podwórku, nie piłam piwa, nie paliłam papierosów, nie brałam narkotyków, bo miałam sport, bo miałam pasję. Jeździłam na treningi i to mnie wychowywało - mówi Ewa. - Poznałam pół świata. Byłam praktycznie wszędzie. Nauczyłam się też języka angielskiego - dodaje, promieniując pozytywną energią.

  Cały odcinek obejrzycie tutaj:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...