Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -1°C 1°C 0°C Deszcz przechodzący w śnieg
zwiń
Informacje
 • "Jestem osobą spełnioną i szczęśliwą". Schudła 20 kg

  11-06-2015 18:20 "Skok na wagę" Marty Kieniuk-Mędrali

  Metamorfoza Marty Kieniuk-Mędrali

  TVN Meteo Active

  W najnowszym odcinku "Skoku na wagę" Marta Kieniuk-Mędrala opowiada, jak schudła 20 kilogramów, które "zyskała" na kilka miesięcy przed ślubem. - Zamieszkałam ze swoim obecnie już mężem i zaczęliśmy sobie dogadzać: obiadki, kolacje, jakieś wino - wspominała.

  TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

  SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

  - Przytyłam na 3-4 miesiące przed ślubem, kiedy zamieszkałam ze swoim obecnie już mężem i zaczęliśmy sobie dogadzać: obiadki, kolacje, jakieś wino - przyznała bohaterka najnowszego odcinka "Skoku na wagę", Marta Kieniuk-Mędrala. - Wtedy przytyłam około 20 kilogramów - stwierdziła.

  "Jak ja mogłam tak wyglądać"

  - Próbowałam miesiąc przed ślubem zrzucić tę wagę, ale niestety się nie udało. Mówiąc szczerze, oglądając po pewnym czasie zdjęcia ze ślubu, byłam wielce zaskoczona tym, jak ja mogłam tak wyglądać - wspominała bohaterka.

  W "najgrubszym" momencie ukrywała swoją tuszę, nosząc ubrania oversize. - Źle się z tym czułam i postanowiłam pewnego dnia, że chcę to zmienić - przyznała. Marta Kieniuk-Mędrala prowadzi bloga, na którym inspiruje i motywuje do zdrowego życia i aktywności fizycznej. - Słowo "chcę" jest magiczne i stanowi połowę sukcesu - podkreśliła.

  Rewolucja na dwa fronty

  Początkowo przeprowadziła rewolucję w diecie, ustalając harmonogram pięciu posiłków co 3 godziny.

  Następnie wygospodarowała czas na ćwiczenia. - Często trening robiłam około północy, kiedy wracaliśmy z mężem do domu - przyznała. - On szedł spać a ja wyciągałam matę i ćwiczyłam, bo postanowiłam sobie, że będę ćwiczyła codziennie minimum 45 minut - wyjaśniła.

  Szczęście i spełnienie

  - Dzisiaj jestem osobą spełnioną i szczęśliwą - przyznała Kieniuk-Mędrala - W końcu robię to, co chcę i cieszę się, że motywuję innych, w tym mojego męża, który wcześniej nie ćwiczył, a teraz chodzi ze mną na siłownię - wyjaśniała.

 • Szok...
  Znalazlam to wideo po obejrzeniu odcinka '7 metrów pod ziemią' z udziałem Marty. Przeczytałam też fragment jej książki. Jestem wzruszona, że ktoś tak bardzo wprost mówi o tej całej insta-fit obłudzie! Brawo Marta!
  ~Olga /2019-04-13 22:41
 • Zbyt mocno
  Za chuda jest. Przykro mi.
  ~Makarena /2015-08-13 21:28
 • brawo.
  Brawo, jestem pełna podziwu. Sama schudłam 40 kg. Włożyłam w to masę wysiłku, potu i łez, kosztowało mnie to wiele wyrzeczeń, bo gruba byłam od niemowlaka. Oprócz tego przeszłam epizod bulimiczny, który zniszczył moje poczucie wartości. Jednak, między innymi, dzięki aktywności fizycznej wiem, że można cieszyć się życiem. Dzisiaj wiem, jak jeść, wiem, jak ćwiczyć i dążę do celu. Bo nie wiem, czy wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że człowiek, który się odchudza nie walczy tylko o ładną sylwetkę, ale też o swoje własne życie, zdrowie i szczęście, bo w zdrowym ciele zdrowy duch, jak jesteśmy zadowoleni z ciebie jesteśmy po prostu szczęśliwi i kochamy życie :) Oby więcej takich pozytywnych przykładów!
  ~Sss /2015-06-12 22:00

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...