Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -3°C 3°C -3°C Zachmurzenie duże z przelotnymi opadami śniegu
zwiń
Informacje
 • Przed nami mokry i wietrzny tydzień. Niewykluczony śnieg

  27-03-2015 17:41 Utrudnienia drogowe w najbliższych dniach

  Na Wybrzeżu porywy wiatru sięgną 100 km/h

  Fot: Shutterstock, Film: TVN Meteo

  W najbliższych dniach czekają nas spore utrudnienia pogodowe. Możemy spodziewać się opadów deszczu niemal w całym kraju. Synoptycy nie wykluczają również deszczu ze śniegiem i śniegu. Na drogach zrobi się ślisko. Poza tym mocniej powieje. Miejscami porywy wiatru osiągną prędkość nawet 100 km/h.

  Sobota: do 11 st. C

  W sobotę w wielu miejscach popada deszcz. Spadnie do 3 l/mkw. wody.

  Na krańcach wschodnich odnotujemy nawet 5 l/mkw. Wiatr powieje z północnego zachodu i północy. Będzie słaby i umiarkowany, ale miejscami dość silny.

  Na termometrach zobaczymy nieco niższe wartości niż ostatnio. Na Suwalszczyźnie będzie 7 stopni na plusie. 10 st. C pokażą termometry w centrum kraju. Najcieplej będzie na Pomorzu Zachodnim. Tam odnotujemy 11 st. C.

  Niedziela: ostrożnie, będzie silnie wiało

  W niedzielę również ma być mokro. Synoptyk TVN Meteo Arleta Unton-Pyziołek prognozuje, że spadnie do 5 l/mkw. deszczu. Wiatr będzie południowo-zachodni, dość silny. W porywach osiągnie prędkość do 60 km/h.

  Poniedziałek: do 15 litrów deszczu

  W poniedziałek nie będziemy mogli liczyć na poprawę aury. Synoptycy prognozują, że spadnie nawet 15 l/mkw. deszczu. Dodatkowym utrudnieniem okaże się silny wiatr. W porywach osiągnie prędkość do 80 km/h.

  Wtorek: wiatr w porywach do 100 km/h

  We wtorek możemy spodziewać się kolejnych opadów deszczu. Według aktualnych prognoz na ten dzień spadnie do 10 l/mkw. wody. Wiatr będzie silny. W porywach osiągnie 80 km/h, jednak na Pomorzu i Wybrzeżu powieje z prędkością do 100 km/h.

  Środa: możliwe burze

  W środę przelotnie popada. Na północy i w centrum kraju możliwe są opady deszczu ze śniegiem. Synoptycy nie wykluczają również burz. Wiatr będzie zachodni, w porywach osiągnie prędkość 80 km/h.

  Czwartek: może poprószyć, ale może i zagrzmieć

  Synoptycy prognozują okresowe opady deszczu ze śniegiem, a nawet śniegu. Synoptycy prognozują, że spadnie do 3 cm białego puchu. Możliwe są również burze. Wiatr powieje z północnego zachodu. Będzie umiarkowany, miejscami dość silny. W porywach osiągnie prędkość do 70 km/h.

  Piątek: pochmurno i deszczowo

  W piątek również możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu ze śniegiem rzędu 5 l/mkw. Wiatr powieje z prędkością do 60 km/h.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...