Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 18°C 18°C 11°C Pochmurno
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na pięć dni: buro, deszczowo i wietrznie

  26-02-2015 09:30 Specjalna prognoza pogody "Meteo News" dla Polski

  Luty pożegna się deszczowo, a marzec powita nas silnym wiatrem

  Fot. sxc.hu | Film: TVN Meteo

  Czekają nas dni deszczowe i od pierwszego dnia marca także dość wietrzne. Synoptycy prognozują, że ciemne chmury codziennie będą kotłować się nad którymś z województw, a nierzadko nad wszystkimi jednocześnie.

  W czwartek na południu, wschodzie i w centrum spodziewane są opady deszczu, zaś w górach opady śniegu. W pozostałych województwach aura dopisze - utrzyma się umiarkowane zachmurzenie, jednak z nieba nie spadnie ani śnieg, ani deszcz. Wartości na termometrach oscylować będą na poziomie od od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej.

  27 lutego

  Deszczowa pogoda w piątek utrzyma się w województwach na wschodzie i w centrum Polski, podczas gdy w pozostałych regionach niebo będzie dość pogodnie. Termometry wskażą wartości rzędu od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Pogórzu.

  28 lutego

  W całej Polsce w ostatni dzień lutego możliwe są przelotne, słabe opady deszczu. Wartości na termometrach oscylować będą na poziomie od od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C w Małopolsce.

  1 marca

  Pierwszego dnia marca tylko na Suwalszczyźnie konieczne okażą się parasole. W pozostałych regionach aura dopisze. Termometry wskażą wartości rzędu od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C w Małopolsce. Tego dnia może być dość wietrznie, zwłaszcza na zachodzie Polski, gdzie wiatr w porywach osiągać będzie prędkość do 60 km/h.

  2 marca

  Drugiego dnia marca w całej Polsce pogoda będzie "pod psem" - pochmurna i deszczowa. Synoptycy TVN Meteo prognozują, że miejscami może spaść nawet 15 l/mkw. deszczu. Wartości na termometrach wahać się będą na poziomie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C w Małopolsce. Tak jak i dzień wcześniej, w poniedziałek będzie mocno wiało - miejscami w porywach z prędkością nawet 70 km/h. W Sudetach niewykluczone jest, że wystąpią zjawiska fenowe.

 • Zima ?
  ZZimy w tym roku już nie zobaczycie, chyba że w górach..
  Jak tesknicie za zima to do alp prosze jechać a nie marudzić. Taki mamy klimat i z roku na rok jest coraz mniej mrozów i sniegu, bynajmiej u mnie na dolnym sląsku.
  Wiosna tuż tuż w sloneczku juz wskazówka waha sie pomiedzy 25-28 stopni :D
  ~Sav /2015-02-26 13:54
 • kiedy przyjdzie zima?
  czekam i czekam kiedy przyjdzie wreszcie prawdziwa zima?
  ~maxipiter /2015-02-26 10:40

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....