Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 3°C 5°C -1°C Przelotne opady
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: na ogół pogodnie, część kraju będzie jednak deszczowa

  31-10-2014 06:27 Termometry w ciągu dnia wskażą od 8 st. C do 13 st. C

  W wielu miejscach Polski zaświeci słońce

  Zdj.: Shutterstock, film: TVN Meteo

  Piątek pogodny będzie w wielu regionach kraju. Część Polski znajdzie się jednak pod chmurami deszczowymi. Rano pojawią się mgły, które lokalnie ograniczą widzialność do 100 m. Termometry wskażą od 8 st. C do 13 st. C.

  W piątek synoptycy prognozują pogodną aurę na południu, wschodzie oraz w centralnych regionach kraju. Rano w całej Polsce pojawią się mgły i zamglenia, które mogą ograniczać widzialność do 100 m. Na północy i północnym zachodzie przewiduje się słabe opady deszczu.
  Temperatura zawaha się od 8 st. C na północnym wschodzie, 9 st. C na południowym wschodzie, 10 st. C między innymi w Katowicach i w Łodzi, 11 st. C w Poznaniu, 12 st. C na północnym zachodzie do 13 st. C na południowym zachodzie.

   

  Część Polaków będzie miało gorsze samopoczucie

  Wilgotność powietrza na południu kraju wyniesie powyżej 60 proc., w centrum poniżej 50 proc.. a na południu powyżej 60 proc.
  Subiektywne odczucie chłodu doskwierać będzie mieszkańcom Polski wschodniej, centralnej, północnej, południowo-wschodniej. Na pozostałych obszarach zapanuje komfort termiczny.
  Na północnym zachodzie warunki biometeorologiczne będą niekorzystne, w innych częściach Polski neutralne.

  Prognoza pogody dla pięciu miast

  WARSZAWA

  Dość pogodnie. Rano mglisto. Temperatura maksymalna w dzień 10 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie: 1013 hPa i waha się.

  POZNAŃ

  Dość pogodnie. Rano mglisto. Temperatura maksymalna w dzień 11 st.C.  Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie:1016 hPa i waha się.

  GDAŃSK

  Pochmurno z opadami deszczu i mżawki. Temperatura maksymalna 10 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie: 1027 hPa i waha się.

  WROCŁAW

  Dość pogodnie. Rano mglisto. Temperatura maksymalna w dzień 13 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie: 1013 hPa i waha się.

  KRAKÓW

  Dość pogodnie. Rano mglisto. Temp. maks. w dzień 9 st.   Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu 1001 hPa i waha się.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...