Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 3°C 6°C 2°C Przelotne opady śniegu
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: na ogół pogodnie, część kraju będzie jednak deszczowa

  31-10-2014 06:27 Termometry w ciągu dnia wskażą od 8 st. C do 13 st. C

  W wielu miejscach Polski zaświeci słońce

  Zdj.: Shutterstock, film: TVN Meteo

  Piątek pogodny będzie w wielu regionach kraju. Część Polski znajdzie się jednak pod chmurami deszczowymi. Rano pojawią się mgły, które lokalnie ograniczą widzialność do 100 m. Termometry wskażą od 8 st. C do 13 st. C.

  W piątek synoptycy prognozują pogodną aurę na południu, wschodzie oraz w centralnych regionach kraju. Rano w całej Polsce pojawią się mgły i zamglenia, które mogą ograniczać widzialność do 100 m. Na północy i północnym zachodzie przewiduje się słabe opady deszczu.
  Temperatura zawaha się od 8 st. C na północnym wschodzie, 9 st. C na południowym wschodzie, 10 st. C między innymi w Katowicach i w Łodzi, 11 st. C w Poznaniu, 12 st. C na północnym zachodzie do 13 st. C na południowym zachodzie.

   

  Część Polaków będzie miało gorsze samopoczucie

  Wilgotność powietrza na południu kraju wyniesie powyżej 60 proc., w centrum poniżej 50 proc.. a na południu powyżej 60 proc.
  Subiektywne odczucie chłodu doskwierać będzie mieszkańcom Polski wschodniej, centralnej, północnej, południowo-wschodniej. Na pozostałych obszarach zapanuje komfort termiczny.
  Na północnym zachodzie warunki biometeorologiczne będą niekorzystne, w innych częściach Polski neutralne.

  Prognoza pogody dla pięciu miast

  WARSZAWA

  Dość pogodnie. Rano mglisto. Temperatura maksymalna w dzień 10 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie: 1013 hPa i waha się.

  POZNAŃ

  Dość pogodnie. Rano mglisto. Temperatura maksymalna w dzień 11 st.C.  Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie:1016 hPa i waha się.

  GDAŃSK

  Pochmurno z opadami deszczu i mżawki. Temperatura maksymalna 10 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie: 1027 hPa i waha się.

  WROCŁAW

  Dość pogodnie. Rano mglisto. Temperatura maksymalna w dzień 13 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie: 1013 hPa i waha się.

  KRAKÓW

  Dość pogodnie. Rano mglisto. Temp. maks. w dzień 9 st.   Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu 1001 hPa i waha się.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...