Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 3°C 5°C -1°C Przelotne opady
zwiń
Informacje
 • Piątka dzieci zginęła we własnym domu. Lawina błotna pogrzebała je, kiedy spały

  09-10-2014 17:36 W domu zginęła cała rodzina

  Ulewne deszcze, które przechodziły nad Kolumbią, doprowadziły do tragedii. Ze zboczy zeszła lawina błotna, która pogrzebała prawdopodobnie całą rodzinę - piątkę dzieci od 2 miesięcy do ośmiu lat oraz ich matkę.

  W Kolumbii w na górze Sierra Nevada de Santa Maria we wtorek zeszła lawina błotna, która pogrzebała kobietę i piątkę dzieci.

  Szybki ratunek

  Tragedia wydarzyła się w mieście Fundacion na północy Kolumbii. Ziemia przysypała rodzinę, która należała do rdzennej społeczności Arhuaca. Żołnierze przeprowadzili błyskawiczną akcję ratunkową, rannych przewieźli do najbliższych szpitali.

  Śmierć przyszła we śnie

  Sześć ofiar to prawdopodobnie jedna rodzina, piątka dzieci w wieku od dwóch miesięcy do ośmiu lat i ich matka. Spali w domu w momencie, gdy lawina zeszła ze zbocza.

  - Po opadach deszczu, zeszła lawina błotna i pogrzebała dom, w którym spały dzieci. Pięć ofiar zostało odszukanych, los jednej osoby jest nieznany  - powiedział mieszkaniec wioski, Wiliam Suarez.

  Wtorkowa tragedia miała miejsce dzień po tym, jak 11 osób zginęło na skutek porażenia piorunem w niewielkiej, kolumbijskiej wiosce u podnóży gór Sierra Nevada w pobliżu miasta Guachaca. Do tragedii doszło w momencie odprawiania rytualnych obrządków.

  O tym zdarzeniu przeczytasz tu

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...