Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 22°C 23°C 11°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • To już pięćset odcinków. W niedzielę dziesiąty jubileusz "Mai w ogrodzie"

  11-06-2014 11:33 Premiera 500. odcinka już w tę niedzielę

  Maja Popielarska już od 10 lat odwiedza i prentuje widzom ogrody

  TVN Meteo

  W niedzielę 15 czerwca o godzinie 9.05 na antenie TVN Meteo zostanie wyemitowany 500. odcinek magazynu "Maja w ogrodzie". To już 10 lat tego popularnego magazynu dla wszystkich wielbicieli roślin, przyrody i ogrodów. Obecnie "Maja w ogrodzie" to jeden z najdłużej emitowanych bez przerwy programów w TVN Meteo. O kulisach pracy Maja Popielarska opowie w piątek w "Dzień Dobry TVN", a także w sobotę we "Wstajesz i Weekend" w TVN24. Serdecznie zapraszamy.

  Od samego początku twarzą i sercem programu jest Maja Popielarska, którą widzowie pokochali za ciepło i profesjonalne podejście do ogrodowej tematyki. Jej wiedzę doceniła branża ogrodnicza, wręczając jej w 2013 roku Honorowy Zielony Laur za nieustanne budzenie i rozwijanie pasji ogrodniczej w społeczeństwie.

  - Jesteśmy bardzo dumni, że tak popularny program powstaje właśnie w naszej stacji i jest doceniany za swój wysoki poziom merytoryczny - podkreśla Jakub Goller, szef TVN Meteo.

  - Ogrody to temat, który dobrze się kojarzy, stroni od polityki czy sporów. I to właśnie dlatego każdy może tu znaleźć coś interesującego dla siebie, od porad dotyczących wyboru kwiatów na balkon, po pomysły na aranżacje sporych posesji - dodaje szef TVN Meteo.

  Dekada kreatywności

  Przez 10 lat program się bardzo zmienił. Rosła liczba poruszanych w programie tematów – pojawiła się np. ekologia czy florystyka. Gospodyni wraz z ekipą programu zaprasza do najpiękniejszych ogrodów w kraju i za granicą oraz przedstawia niezwykle pomysły i aranżacje. W magazynie eksperci ujawniają sekrety urządzeń i technologii w ogrodnictwie, doradzają w problemach z uprawą i szkodnikami oraz omawiają ciekawe odmiany roślin.

  - Poznaliśmy co najmniej 500 ogrodników, mamy setki dobrych, ogrodowych znajomych. Ale chyba najważniejsze jest to, że doceniamy sztukę ogrodową, pokochaliśmy ją i bardzo się rozwijamy. Dobrych realizacji ogrodowych przybywa, to wielka radość i duma - mówi Maja Popielarska, gospodyni magazynu "Maja w ogrodzie" i prezenterka pogody w TVN Meteo.

  Także sami właściciele ogrodów mają coraz więcej pomysłów i możliwości, by zagospodarowywać swoje zielone przestrzenie, coraz chętniej chcą się dzielić swoją pasją. Co ciekawe, wielu sympatyków programu jeszcze nawet nie ma własnego ogrodu!

  Jubileuszowy odcinek

  W jubileuszowym programie, Maja wraz ekipą odwiedzi ogród botaniczny we Wrocławiu. W 500 odcinku nie zabraknie niespodzianek – zarówno dla widzów, jak i dla gości, którzy w przyszłości będą odwiedzać wrocławski ogród.

  W piątek 13 czerwca, około godz. 8.40, Maja Popielarska będzie gościem "Dzień Dobry TVN".

  W sobotę 14 czerwca pojawi się w TVN24, w programie "Wstajesz i Weekend".

  PREMIERA 500 odcinka programu "Maja w ogrodzie" zostanie wyemitowana w niedzielę 15 czerwca. Będzie można ją oglądać o godz. 7.55 na kanale TVN oraz o godz. 9.05 na kanale TVN Meteo.

  Więcej informacji szukaj na stronie: http://majawogrodzie.tvn.pl/

 • Maja w ogrodzie
  Pani Maju, gratuluję. Podziwiam za kompetencje, dobrą robotę i oczywiście urok osobisty! Nie ma takiej drugiej osoby w całej telewizji! Prosimy szefostwo tvn o stosowne gratyfikacje dla Pani Maji.
  ~druhna /2014-06-18 09:10
 • Gratulacje Pani Maju!!!!!
  To co Pani robi, to jest na 6+ :). Życzę Pani dalszych sukcesów i jeszcze 1000 odcinków " Mai..." Dla mnie osobiście jest to jedyny program jaki oglądam w TV i to po kilka razy ten sam odcinek. Program super i prowadząca super i pewnie cała ekipa super :) GRATULACJE !!!!!
  ~Jolanta /2014-06-14 22:52
 • Maja w Zagrodzie jest the best
  jak w tytule :)
  ~dany /2014-06-11 19:27
 • Super!!!
  Mój ulubiony program!!! Gratuluję i życzę jeszcze wielu wspaniałych odcinków.
  ~Pasjonatka /2014-06-11 15:20
 • Gratulacje
  W schamiałej i skretyniałej do reszty telewizji ze świecą szukać drugiej takiej osoby. Miła, sympatyczna, skromna - zero lansu, bardzo, bardzo ciepła, serdeczna, naturalnie piękna Maja. Odcinek gdzie chodziła w zwiewnej sukience i wianku po sadzie mnie powalił. Był tak niedzisiejszy i piękny. Która "gwiazdka" telewizyjna" ma tyle naturalności i wdzięku. Pani Maju! Jeszcze tysięcy odcinków o ogrodach, zdrowia w rodzinie i może jeszcze jedno dziecko. Na pewno jest Pani wspaniłą matką!
  Pozdrawiam
  Fascynat
  ~fascynat /2014-06-11 14:32

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....