Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 6°C 11°C 6°C Zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami
zwiń
Informacje
 • Znaleźli ofiarę krokodyla z feralnej imprezy

  26-08-2013 15:01 Koniec poszukiwań w rzece Mary w Australii

  Ciało 26-letniego mieszkańca Darwin Seana Cole'a, zostało odnalezione w rzece Mary w australijskim Terytorium Północnym. Mężczyzna został wciągnięty pod wodę, kiedy razem z kolegą postanowili popływać podczas odbywającej się na nadrzecznym kempingu imprezy urodzinowej. Okolica słynie z dużej ilości tych drapieżnych gadów.

  O odnalezieniu ciała Cole'a poinformowały lokalne media. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę. 24-latek i jego kolega postanowili popływać w rzece Mary podczas imprezy urodzinowej odbywajacej się w sobotę po południu na kempingu Mary River Wilderness Retreat, ok. 100 km na wschód od Darwin, stolicy regionu. Podczas kąpieli nagle pojawił sie przy nich krokodyl, który na oczach pozostałych imprezowiczów wciągnął pod wodę jednego z pływaków.

  Odpłynął z ciałem w paszczy

  Według relacji z lokalnych gazet, stojący na brzegu widzieli, jak 5-metrowy gad porwał Cole'a i odpłynął z jego ciałem w paszczy. Drugiemu mężczyźnie udało się bezpiecznie dopłynąć do brzegu.

  Jak podała lokalna policja, mężczyźni byli prawdopodobnie pod wpływem alkoholu. - Oni stracili czujność, bawili się i zrobili coś, czego nie zrobiliby normalnie akurat w tym miejscu - ocenia ekspert od krokodyli Graham Webb. Rzeka Mary jest uznawana za jedno z miejsc o największym zagęszczeniu krokodyli słonowodnych na świecie.

 • prawo darwina
  głupie jednostki eliminują się same dzięki temu nie przekazują swoich genow potomstwu.
  ~ketyov /2013-08-26 18:09

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...