Informacje
 • Weekend będzie chłodny i pochmurny

  22-07-2011 10:43 Prognoza pogody na sobotę i niedzielę
  Weekend będzie chłodny i pochmurny

  Pochmurna i deszczowa plaża

  TVN24

  W weekend burze nas nie opuszczą, a temperatura nie będzie zniewalająca. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. W większości regionów kraju niebo spowiją chmury, z których na pewno pokropi deszcz.

  W piątek burze pojawią się na północnym-wschodzie, we wszystkich regionach nadmorskich i na zachodzie kraju. W sobotę zagrzmi na południu, a w niedzielę także na wschodzie. Mieszkańców tamtych terenów powinni zachować ostrożność.

  Słońce z czasem wyjrzy

  W piątek przejaśni się w okolicach Olsztyna, w centrum, na południu i południowym-wschodzie. W sobotę pogodnie będzie tylko w centrum, a w niedzielę na północnym zachodzie.

  Będzie mokro

  W piątek będzie padać cały dzień. W sobotę na północy, a w drugiej częsci dnia także na południu, wraz z nadejściem burz. W niedzielę na opady mogą liczyć mieszkańcy całego kraju, oprócz Polski północno-zachodniej.

  Ciepło umiarkowane

  Początek weekendu  przywitał nas chłodem. Mieszkańcy zachodu widzą na termometrach 15 kresek, ale Suwałk - aż 24. Najcieplejszym dniem weekendu będzie niedziela, kiedy to na termometrach zobaczymy 25 kresek. W sobotę ciepło będzie umiarkowane, od 16 st. C na Pomorzu i Podlasiu, do 23 na południowym-wschodzie.

 • Co za jesień:(
  Więc moi mili człowieki tegoroczne lato jest do bani i tak pozostanie.Upałów raczej nie będzie:( Sierpień będzie odrobinę spokojniejszy od lipca,ale szału nie będzie..Życzę wam wszystkim dużo pracy bo co można robić w taką pogodę!!!
  ~Prognoza /2011-07-22 20:33
 • Okolice Kłodzka SREBRNA GÓRA
  Również pada i pada, cały dzien zimno i ponuro.
  ~lukeero /2011-07-22 16:40
 • przyłączam się.... Końskie / Świętokrzyskie.
  Nie jestem zwolennikiem 32- 33 st upałów i tzw lejącego się żaru z nieba. Wtedy czuje się najgorzej, nic mi się nie chce, juz nie wspominając o nie przespanych nocy za sprawą bardzo ciepłych wieczorów! A idźta!! nie ma czym oddychać, wczoraj przed nadejściem frontu bardzo kiepsko się czułem, gdyż jestem meteoropatą, mam 29 lat i każde zmiany pogody wyczuwam i jestem lepszy niż jakiakolwiek prognozy pogody..... Dzisiaj czuje się wspaniale, w nocy dobrze spałem a teraz u Mnie jest chłodno, przyjemnie i deszczowo..... :))) oby do września :)
  florens29 /2011-07-22 13:54
 • prognozy...
  witam,jestem z kłodzka i jest bardzo dużo wody w nysie kłodzkiej,nie mówią o zagrożeniu powodziowym ale sie boję,czym mam czego???czy napewno niema zagrożenia że Nyska Kłodzka wyleje???
  ~karolina /2011-07-22 13:33
 • na początku tygodnia wszystkie stacje zapowiaały ocielenie od niedzieli
  mam wrażenie, że dziś nie ma już prognoz pogody a raczej relacje z aktualych zmian pogodowych. SZKODA!
  ~sonek /2011-07-22 13:33

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...